Zo-Zo Falatozó - Siófok

Cím: Siófok, Zo-Zo Falatozó, Fasor sétány 1/G, 8600 Magyarország.

Weboldal: facebook.com
Szakértelem: Önkiszolgáló étterem.
Egyéb érdekes információk: Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető mosdó, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Díjmentes parkoló.
Vélemények: Ennek a cégnek 382 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.2/5.

📌 Helyszín Zo-Zo Falatozó

Zo-Zo Falatozó Siófok, Zo-Zo Falatozó, Fasor sétány 1/G, 8600 Magyarország

Zo-Zo Falatozó, located in Siófok at Fasor sétány 1/G, 8600 Magyarország, is a popular self-service restaurant offering a variety of dishes. The establishment is wheelchair accessible with a ramp entrance and a wheelchair-friendly restroom. Payment options include bank cards, credit cards, and NFC mobile payments. The restaurant accepts credit cards and offers free parking.

The restaurant has a 4.2/5 average rating on Google My Business, with 382 reviews. Customers appreciate the wide selection of dishes and the welcoming atmosphere. The staff is known for their professionalism and attentive service.

Szakértelem:

  • Önkiszolgáló étterem

Egyéb érdekes információk:

  • Kerekesszékkel megközelíthető bejárat
  • Kerekesszékkel megközelíthető mosdó
  • Bankkártyás fizetés
  • Hitelkártyás fizetés
  • NFC-mobilfizetés
  • Hitelkártyák
  • Díjmentes parkoló

Vélemények:

Ennek a cégnek 382 véleménye van a Google My Businessen.

👍 Vélemények Zo-Zo Falatozó

Zo-Zo Falatozó - Siófok
József M.
5/5

Nem régen ismertem meg ezt a helyet, egy régóta itt nyaraló ismerősöm hozott ide el.
Mára már többször voltam az étterem vendege, amikor itt nyaralunk a feleségemmel.
Nagyon kellemes élményeink vannak, minden téren.

Kiszolgálás: a fönök mindenen rajta tartja a szemét, mindenhol ott van. Kiszolgálásban nagy rend van fegyelem pontosság. Mind a pultban a lányoknál, mid az asztalos fiúnál.

Hely: Minden asztal állandóan patika!
A padok gyönyörűek, ülőpárnával, látszik, hogy a helynek van gazdája!

Ételek: én a gyümölcslevesükért járok ide 200km ről. Páratlan!!!!
Könnyü dolguk volt, mert abszolut gyümölcsleves rajongó vagyok!
A főnök egy könnyelmű ìgéret után megtanította így készíteni a gyümölcslevest a feleségemnek, így már otthon is élvezhetem ezt a szuper
ízt!!!
A lecsós szelettel előítéleteim voltak, de az itt készített lecsó egy álom volt csirkemellel.
Szakács: még a jövőben szeretném a szakácsot is megismerni, valamit meginni vele.
Frissen jötten egy sváb lagziból, bátran bíznám rá az egész lagzi lefőzését.
Főnök! Nagyon vigyázzon rá!!!!

Mindent nagyon köszönök!
Visszatérünk!

Mikolics József
Szomód

Zo-Zo Falatozó - Siófok
Ferencné K.
5/5

A terasz nagyon hangulatos, tiszta és szépen rendezett, a kiszolgálás pedig gyors és kedves. Az ételek finomak, bőséges adagokat kaptunk, és az ár-érték arány is kiváló.
Nagyon kellemes élmény volt itt enni, biztos hogy visszatérünk!

Zo-Zo Falatozó - Siófok
Maja N.
5/5

Remek étterem, ahol minden a helyén van. Az ételek kimondottan finomak voltak, a kiszolgálás udvarias és gördülékeny. Külön öröm volt, hogy alig kellett várni – minden pillanatok alatt az asztalunkra került. Árban is korrekt, abszolút megéri. Szívből ajánlom mindenkinek.

Zo-Zo Falatozó - Siófok
Miriam M.
1/5

Többször ettünk ebben a falatozóban, aránylag finomakat: nyitrai szelet, csülök, rántott szelet stb. Ma sajnos sikerült egy cipőtalpat kapnom mustárral bekenve, cigánypecsenye helyett. Nagy csalódás volt! Így a kutyám finomat ebédelt, neki nem volt rágós a hús! Lassan nincs hely a Balatonon, ahol nem csalódik az ember!

Zo-Zo Falatozó - Siófok
Ildikó T.
5/5

Siófok szinten elfogadható árak, jó hangulat, kedves kiszolgálás. Az étlapon a lecsó külön nem szerepelt, de kérésre megkaptam magában is csak kenyérrel. Kihozzák az élelt az asztalhoz és a kiüresedett edényekkel sem a vendégnek kell bajlódnia.

Zo-Zo Falatozó - Siófok
Krizsák L.
5/5

Udvarias volt a személyzet és finom az étel. Az étel gyorsan elkészült.
Apró probléma, hogy grillezett csuka (filé) helyett rántottat kaptam (szerencsére mind a kettőt szeretem), de nagyon finom volt.

Zo-Zo Falatozó - Siófok
viktória I.
1/5

Rántotthúst kértünk ami ehetetlen volt olyan sós volt. A sült hekk szintén. A töltött csirkecomb nem volt rossz csak a kenyér kicsit lehetett volna kevesebb benne. Itt többet biztos nem eszünk.

Zo-Zo Falatozó - Siófok
Laura M.
3/5

Évek óta ide járunk, amióta nyaralunk. Az ételek finomak! De a sötét hajú csaj és a barátnője a kiszolgáló pultban folyamat lestek és sutyorogtak, na meg vágták folyamatosan a fejeket. Nem zavartatták magukat az után sem, hogy rájuk néztünk. Ugyan úgy folyamatosan vágták a pofákat és sutyorogtak... Az öreg és a fiú viszont normálisak voltak!

Go up