Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc

Adrese: Zirc, Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet, József Attila u. 17-19, 8420 Magyarország.
Telefons: 88593600.
Tīmekļa vietne: zirckorhaz.hu
Ekspertīze: Kórház.
Cita interesanta informācija: Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 58 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 3.9/5.

📌 Atrašanās vieta šim Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet Zirc, Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet, József Attila u. 17-19, 8420 Magyarország

⏰ Darba laiki šim Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet

  • Csütörtök: 6:30–17:00
  • Hétfő: 6:30–19:00
  • Kedd: 6:30–19:00
  • Péntek: 6:30–18:00
  • Szerda: 6:30–17:00
  • Szombat: Zárva
  • Vasárnap: Zárva

Zirc, Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet

Zirc, Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet atrodas Zirc, 8420 Magyarország. Uzņēmumu adrese ir József Attila u. 17-19, 8420 Magyarország. Tie var tikt sasniegti, dailinot 88593600, vai apmeklējot tīmekļa vietni zirckorhaz.hu.

Galvenie pakalpojumi

  • Kórház

Atrašanās vieta un piekļuve

Zirc ir apdzīvotā vieta Ungārijā, kas atrodas Veszprém megye Zirci járásā. Uzņēmums atrodas apkaimē József Attila utca, kas ir viens no galvenajiem ielām apkaimē. Pieejamība ar automašīnu ir viegla, un autostāvvietas ir pieejamas. Uzņēmums ir piekļuvi kerekļiem, un ir kerekļa parkings.

Izcilās īpašības

  • Kerekesszékkel megközelíthető bejárat
  • Kerekesszékkel megközelíthető parkoló

Praktiskā informācija

Uzņēmumam ir 58 atsauksmes Google My Business, un vidējais novērtējums ir 3.9/5. Šim uzņēmumam ir daudz pozitīvu aspektu no atsauksmēm, piemēram:

  • Profesionālais personāls
  • Vēlmišais apkalpojums
  • Labās attistības

👍 Atsauksmes par šo Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Irén S.
5/5

Férjem Veszprémből vette igénybe az egynapos sebészeti műtétet. Már a vizsgálat során bejelentkezésnél a tisztaság, mosolygó, kedves, segítőkész dolgozók látványa mosolyt csalt arcunkra. Dr. Mohay József főorvos úr emberi magatartása, magas szakmai tudása mellett, maximális és körültekintő tájékoztatást adott a műtétről. A beavatkozás után ellátta az összes betegét kedves szóval, jó tanácsokkal.
Az ott dolgozó segítőtársai, betegápolók altató orvos magas empátiával rendelkező kedves emberek. Nagyon nagy hálával köszönjük a magas szinvonalú ellátást, ami a mai világunkban nagyon fontos az egészségügyi ellátásba vetett hit megerősítéséhez. Munkájukhoz kívánunk erőt, egészséget, kitartást és még sok, sok empátiát és gyógyult pácienst.

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Rózsa M.
5/5

Karácsony előtt jöttem haza az intézetből, most voltam először. Azt tudom mondani, hogy egy gyönyőrű helyen, tiszta, kellemes környezetben voltam rehabon. Nagyon hálás vagyok az ott dolgozóknak: az orvosoknak, gyógytornászoknak, fizikoterapiás szakembereknek, a segítőkész nővéreknek, akik türelmesen, szépen beszéltek a betegekkel. Magyarországon ilyen kórházak, orvosok, szakemberek, nővérek kellenének.

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Ottóné B.
5/5

Egynapos sebészeti beavatkozásra kerültem a kórházba. Tiszta rendezett környezet, a kórterem ragyogott.Az osztályon az ősszes dolgozóknak *5 jár. Minden beteget kifogástalanul elláttak. Köszönök szépen mindent.

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Bernadett B.
5/5

Veszprémből érkeztem a Zirci Erzsébet Kórház mozgásszervi rehabilitációs osztályára. Szívből köszönök mindent Dr Horváth főorvos (tanár) úrnak és az összes dolgozónak. A kórház kívül, belül szép tiszta és rendezett. A szakdolgozók csodálatos munkát végeznek. Az ellátás mind szakmailag, mind étrendileg kiváló. Ezt a kórházat bárki megnézheti és minden rászorulónak csak ajánlani tudom.
Bakonyi Lászlóné

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Szalai G.
5/5

1napos sebeszeten toltott idő 5*os! Le a kalappal a Nővérek es a tobbi munkatars elott akik reszt vettek a műtét alatt es utan! Mindenki 5-re vizsgazott💪😇🙏koszonom

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Ferenc M.
5/5

Többször visszajáró betegként, csak pozitív tapasztalatok értek. Orvosok részéről létezik a "beteggondozás" fogalma, kiváló kommunikáció a betegekkel. Kedves, segítőkész nővérek, ápolók. Felkészült gyógytornászok, masszőrök és fizikoterápiás szakemberek foglalkoznak velünk. Makulátlan tisztaság van mindenhol. Ételek finomak. Ajánlani tudom minden gyógyulni vágyó betegtársnak! 5 csillag 🙂

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Mária L. V.
1/5

Két napja próbálok időpontot kérni járóbeteg rendelésre. A vonal vagy foglalt vagy egyszerűen csak kicseng, nem veszi fel senki. Ma meguntam,és délután személyesen mentem föl, hogy végre célhoz érjek. Kb. húsz perc várakozás után- még sorszámot is húztam- végre eljutottam a recepciós hölgyhöz. Ő közölte, hogy beutaló nélkül nem tud időpontot adni. Hát ez remek! Bár sehol sem olvastam,hogy időpontkéréshez beutaló szükséges. Hazaballagtam megértően, és próbálkozom újra a telefonnal, hátha valaki végre beleszól a másik végén.
Magyar egészségügy, XXI. század 🙁

Zirci Erzsébet Kórház és Rendelőintézet - Zirc
Ėva V.
1/5

Három hétre mentem rehabra negatív covid teszttel érkeztünk a szobatársammal együtt,gerincproblémák miatt. A 2.hét végén tesztelték a szobatársamat, akiről kiderült,hogy covidos engem is teszteltek itt megoszlottak vélemények,de némi tanakodás után valószínűleg én is elkaptam. Pár percen belül költöznünk kellett az emeletről a földszinre nem hagyhattuk el a szobát ez vasárnapi nap történt .Hétfőn jött a főorvos úr közölte haza kell mennünk számomra ez jó hír,mert legalább nem kezelnek úgy mintha leprás lennék.Mondták pakoljak ki a folyosóra menjek ki a szobából.mert takarítanak.Arra jött az egyik gyógytornász ,akit megkértem kérdezze már meg várjak a zárójelentésre vagy elküldik postán.Erre jött 1 nővér aki elkezdett kiabálni,hogy nem jöhetek ki a szobából minősíthetetlen volt a hangnem .Amikor mondtam ki kellett jönnöm ezt mondták előtte .Akkor gyakorlatilag megvádolt,hogy hazudok a főnövér kontrázott,már ketten kiabáltak.Én mondtam összevissza utasítgatnak nem tudja a jobb kéz mit akar a bal .Nem tudom talán azt akarták,hogy a szobából az ablakon keresztül távozzak?Mélységesen felháborít,ahogy velem ez a két nővér kiabált.Egyébként mint kiderült nem vagyok illetve nem voltam covidos.Elhiszem,hogy idegesek ,de akkor se jogosítja fel Őket semmi az ilyen viselkedésre.Nem tervezem ,hogy mégegyszer elmegyek egy olyan helyre,ahol ordítva aláznak meg.Az is elgondolkodtató vajon a szobatársam 2 hét után kitől kapta meg a vírust?

Go up