Vadászi Étterem - Vecsés

Cím: Vecsés, Vadászi Étterem, Dózsa György út 15, 2220 Magyarország.
Telefon: 29351215.
Weboldal: vadaszietterem.hu
Szakértelem: Étterem.
Egyéb érdekes információk: Szabadtéri asztalok, Házhozszállítás, Kifőzde, Helyben fogyasztás, Kandalló, Kiváló kávé, Nagyszerű borválaszték, Nagyszerű desszert, Nagyszerű sörválaszték, Ebéd, Vacsora, Vacsora egyedül, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Alkohol, Bor, Falatozó, Kávé, Kedvezményes ételek, Kis mennyiségek, Korlátlan fogyasztás, Sör, Tömény italok, Ebéd, Vacsora, Catering szolgáltatás, Desszert, Asztalok, WC, Wi-Fi, Wi-Fi, Alkalmi, Barátságos, Nyugodt, Családbarát, Csoportok, Turisták, Javasolt asztalt foglalni ebédre, Lehet foglalni, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Etetőszékek, Gyermekmenü, Kisgyermekeknek megfelelő, Díjmentes parkoló, Díjmentes utcai parkolás, Parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 1211 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.4/5.

📌 Helyszín Vadászi Étterem

Vadászi Étterem Vecsés, Vadászi Étterem, Dózsa György út 15, 2220 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Vadászi Étterem

  • Csütörtök: 11:00–17:00
  • Hétfő: 11:00–17:00
  • Kedd: 11:00–17:00
  • Péntek: 11:00–17:00
  • Szerda: 11:00–17:00
  • Szombat: 11:00–17:00
  • Vasárnap: Zárva

Vadászi Étterem - Cím: Vecsés, Vadászi Étterem, Dózsa György út 15, 2220 Magyarország.

Bemutatjuk nektek a Vadászi Étteremet, amely egy kiváló minősítésű étterem Vecsésben, ahol finom ételek, kávék és sörök várnak az étel szerelmeseire. Az étterem címe: Vecsés, Vadászi Étterem, Dózsa György út 15, 2220 Magyarország.

A Vadászi Étterem szépen berendezett, barátságos környezetben várja vendégeit, ideális családi találkozókra, baráti beszélgetésekre és csoportos eseményekre. Az étterem több teremben is fogadja a látogatókat, így könnyedén foglalhatnak helyet akár nagy csoportokban is.

Az étterem kínálatában számos finomság található, a hagyományos magyar ételektől a nemzetközi főzzvényekig. A különleges és változatos ételek mellett a Vadászi Étterem büszke a saját konyháján készített desszertjeire, kávéira és kiváló bor- és sörkínálatára.

Az étteremben a legkülönbözőbb igényeknek megfelelő szolgáltatások várják az étel szerelmeseit, így rendelkezésre áll a házhoz szállítás, a kifőzde, a helyben fogyasztás és a catering szolgáltatás is. A kerekesszékkel megközelíthető parkoló, bejárat és ülőhelyek biztosítják az egyenlő hozzáférést a sértetlenek számára.

Az étterem több területen is elnyerte a vendégek elismerését, a Google My Businessen 1211 vélemény áll a neve mellett, és az átlagos értékelés 4.4/5. A vendégek nagyra értékelik a finom ételeket, a kiváló szolgáltatást és a barátságos környezetet.

A Vadászi Étterem ajánlja azoknak, akik nem csak finom ételeket keresnek, hanem egy nyugodt, családbarát és barátságos környezetben akarnak élvezni egy esztendő bármely szakában. Az étterem kínálatát, menüjét, foglalási lehetőségeit és fizetési módjait érdemes alaposan megvizsgálni, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb opciót.

Az étterem részletei, különösen a cím, a telefonszám és a weboldal, segíthetnek abban, hogy gyorsan és egyszerűen kapcsolatba lépjenek a Vadászi Étterem személyzetével. Ne késlekedjen, foglalja le az ideális asztalt, és élvezze a finom ételeket, kávét és söröket a Vadászi Étteremben

👍 Vélemények Vadászi Étterem

Vadászi Étterem - Vecsés
AC C.
1/5

Kritikán aluli a hely, az ételeknek nem nevezhető moslék! Büdös a rántott csirkecomb! A képen látható somlóinak nevezett valamit a pohárból nem lehet kiszedni, mert vagy két hetes és bele van kövülve! Nem tudom hogyan működhet ez a hely, de szívem szerint mínusz 100-as pontot adnék! A közelébe nem jövünk többet!

Vadászi Étterem - Vecsés
Levente D.
1/5

Kétszer voltam ezen a helyen két hónap alatt, de többször ezt a hibát nem követem el. Mindkét alkalommal gyanús volt, hogy dél körül üres volt az étterem, gondolom a vécén többen lehettek, mivel a kirakott ételek minősége erősen megkérdőjelezhetőek voltak. Egyedül a panírozott választékból szedtem, mert minden más szagra és állagra is olyan volt, mint a vidrahányás. Feketés, természetellenes színű ételek fura illattal, mert hát ez Vecsés, itt nemcsak a káposzta savanyú, hanem ezek szerint minden más is.
Persze próbáltam magamat meggyőzni, hogy "ugyan mi baj lehet ebből, max egy ételmérgezés". De hát ne túlozzunk, mégis csak 4,4-es az értékelés, amit persze nem értek. Mit pontoztak, a függönyt vagy a sarokban okádó hibiszkuszt?
Szóval az antikrisztusi eledeltől pár óra múlva elég rosszul lettem, és még három napig kivett belőlem egy adag energiát.
Én azt javaslom az embereknek, hogy ennél sokkal jobb helyek is vannak a közelben, amik nem akarják kioltani az emberi életet, úgyhogy azokat keressék fel. Felesleges ezt az "éttermet" megkockáztatni.

Vadászi Étterem - Vecsés
Gerda M.
3/5

Fél éve ettünk itt először akkor nagyon finomak voltak az ételek.A mai napon viszont kritikán aluli volt a gyümölcsleves és a franciasaláta kivételével az étel.Sajnáljuk,de egy ideig nem fogunk itt étkezni.

Vadászi Étterem - Vecsés
Zsolt H.
1/5

Adtam neki még egy esélyt mert az első nagyon nem volt jó véleményes! Sajnos a masodiksem az!!! Az ételek kritikán aluliak vagy félig nyers vagy kegyetlenül megegetett! A kiszolgáló hölgy kedves, aranyos a hely szép, de az ételek 0 pontot érnek! Soha többet ne adok esélyt neki

Vadászi Étterem - Vecsés
Attila Z.
1/5

A felszolgáló lány kedves, de már látszik rajta hogy unja amit csinál. Az ételek minősége az elmúlt fél évben kritikán aluli szintre süllyedt. A takarítás pedig ritkább mint ahogy én mosok autót.

Vadászi Étterem - Vecsés
Maci87
3/5

Felemás tapasztalatom van. Pár hete rokonokhoz voltunk hivatalosak. Az ételt ebből az étteremből rendelték és nagyon meg voltunk vele elégedve.
Megnéztem az értékeléseket(amik többnyire pozitívak) és úgy döntöttünk, betérünk egy hétvégi ebédre. Már az érkezéskor feltűnt(és furcsa is volt), hogy nem voltak sokan délben. Csalódtunk. A húsleves nem nagy szám, a milánói nagyon édes, a rizs pedig nem olyan volt, mint a házhozszállított verziónál és a bundás hús se (konkrétan olajos volt). Hiába a jó ár ha, nem eszel egy jót és az étel csalódás.
A 2-es értékeléstől csak az mentette meg a helyet, hogy a házhoz hozott rántott tál tényleg jó volt.

Vadászi Étterem - Vecsés
NA
5/5

3090Ft-ért svédasztal korlátlan fogyasztás és jár hozzá 3dl üdítő is.
Finom ételek, légkondicionált hely.

Vadászi Étterem - Vecsés
Gergely T.
2/5

Svédasztalos ebéd kb 6 féle főétel választék, 3190.-/fő, a baj csak az, hogy semmi nem ízlett. A rántott hús íztelen és száraz volt, sült krumpli nem volt friss, desszert somlói volt, de azt is otthagytuk, vaj állagú tejszinhabból állt szinte az egész. Szóval nem leszek törzsvendég.

Go up