Top-Machine Kft. - Salgótarján

Adrese: Salgótarján, Top-Machine Kft., Bajcsy-Zsilinszky út 12, 3100 Magyarország.
Telefons: 32410319.
Tīmekļa vietne: topstihl.hu
Ekspertīze: Barkácsbolt, Szerszámbolt.
Cita interesanta informācija: Aznapi kiszállítás, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Gyorsan elintézhető, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 91 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.7/5.

📌 Atrašanās vieta šim Top-Machine Kft.

Top-Machine Kft. Salgótarján, Top-Machine Kft., Bajcsy-Zsilinszky út 12, 3100 Magyarország

⏰ Darba laiki šim Top-Machine Kft.

  • Csütörtök: 8:00–16:00
  • Hétfő: 8:00–16:00
  • Kedd: 8:00–16:00
  • Péntek: 8:00–16:00
  • Szerda: 8:00–16:00
  • Szombat: 8:00–12:00
  • Vasárnap: Zárva

{
"content":
"

Top-Machine Kft.

Informācija par uzņēmumu

Top-Machine Kft.

Adrese: Salgótarján, Top-Machine Kft., Bajcsy-Zsilinszky út 12, 3100 Magyarország.

Telefons: 32410319.

Tīmekļa vietne: topstihl.hu.

Ekspertīze

Barkácsbolt, Szerszámbolt.

Cita interesanta informācija

Aznapi kiszállítás, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Gyorsan elintézhető, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák.

Atsauksmes

Šim uzņēmumam ir 91 atsauksmes Google My Business.

Vidējais novērtējums: 4.7/5.

",
"summary": "Top-Machine Kft. ir uzņēmums, kurā piedāvīti Barkácsbolt un Szerszámbolt ekspertīzes, un tie tiek nodarbināti uzņēmumam Salgótarján, Magyarország.",
"keywords": ["Top-Machine Kft.", "Barkácsbolt", "Szerszámbolt", "Salgótarján", "Magyarország"],
"word_count": "266",
"quality_score": "8",
"has__tags": "true",
"language_used": "lv"
}

Go up