Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok

Cím: Siófok, Talizmán kalózhajó - T Flotta -, Krúdy stny., 8600 Magyarország.
Telefon: 305424537.
Weboldal: tflotta.eu
Szakértelem: Hajózási vállalat, Sétahajózási szolgáltató, Rendezvényszervező, Jegyiroda, Kompjárat, Hostel, Turistalátványosság.
Egyéb érdekes információk: Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely, Fizetős parkoló, Fizetős utcai parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 959 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.6/5.

📌 Helyszín Talizmán kalózhajó - T Flotta -

Talizmán kalózhajó - T Flotta -

Talizmán kalózhajó - T Flotta egy hajózási vállalat, amely sétahajózási szolgáltatást, rendezvényszervezést, jegyirodai tevékenységet, kompjáratot, hostel szállásigénylést és turistalátványosságot kínál Siófokon, a Krúdy sétány mentén. A T Flotta több mint 15 éves tapasztalattal rendelkezik a szakmában, és folyamatosan fejleszti szolgáltatásait, hogy a legjobb minőségű élményt nyújthassa a vendégeknek.

Szolgáltatások

  • Hajózási vállalat
  • Sétahajózási szolgáltató
  • Rendezvényszervező
  • Jegyiroda
  • Kompjárat
  • Hostel
  • Turistalátványosság

Cím és elérhetőségek

Cím: Siófok, Talizmán kalózhajó - T Flotta -, Krúdy sétány, 8600 Magyarország

Telefon: 305424537

Weboldal: tflotta.eu

Egyéb érdekes információk

  • Kerekesszékkel megközelíthető bejárat
  • Kerekesszékkel megközelíthető parkoló
  • Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely
  • Fizetős parkoló
  • Fizetős utcai parkolás

Vélemények

A T Flottára vonatkozóan összesen 959 vélemény található a Google My Businessen, amelyek szerint az átlagos értékelés 4.6/5.

👍 Vélemények Talizmán kalózhajó - T Flotta -

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Babett H.
1/5

Számunkra sajnos teljes mértékben pénzkidobás volt ez a program. 😔 2 felnőtt és 2 gyerek jegy 24.799Ft volt, és annyi jó volt az egészben hogy hajókáztunk egyet. Már az szörnyű volt hogy szerintem jóval több embert felengedtek mint szabadna, konkrétan nyomorogtunk. A “kalóz” nem gyerekek közé való, próbált vicces lenni de nem igazán jött össze, főleg nem kicsi gyerekek számára. A fél út azzal telt hogy mindenkihez ment fotózkodni, fényképezővel csinált a kolleganője fotókat amit a végén 2500Ft/db áron meg lehetett vásárolni, de olyan minőségű volt hogy mi nem kértük! Telefonnal minőségibb képeket készítek. 1 ágyú lövés volt, emellett 2 “program” amit lehet inkább nem is annak neveznék hanem talán feladatnak. Sok szuper videót láttunk, emiatt mentünk el, de nekünk ez igazán negatív élménynek marad meg, többet biztos hogy nem megyünk!

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Anna K.
1/5

2025.07.24. Élménybeszámoló:
Sajnos az online vásárolt jegyet a kért időpontra beváltva nem indították.
Kérték jöjjünk vissza a következő indulásra.
Visszatérve feltöltött hajóra érkeztünk.
Nem biztosítottak számunkra helyet.
Végül 2 órával később hajóra szálltunk.
A gyerekek a hajó belsejében töltötték az idő nagy részét egy olyan kalózzal, aki a gyerekek nyelvén enyhén szólva sem értett.
A program végén pedig finoman minősítette szolgáltatásukat:
"Ne felejtsétek a sz.r élmény is élmény!"
Hát köszönjük, mindenképpen az lesz!

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Melinda B. C.
1/5

Sajnos hatalmas csalódás volt. Kezdve azzal hogy az online megvásárolt időpontban 11.45kor nem is volt indulás, majd a következőre mondták hogy azzal biztosan tudunk menni de nem fértünk fel így 13.15kor tudtunk indulni. Az animátor(ha annak lehet nevezni) a gyerekek nyelvén egyáltalán nem értett, mintha ott helyben próbált volna kitalálni valamit de még abban sem erőltette meg magát... A gyerekeink pár perc után sírva jöttek ki. Felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt szörnyű élmény maradt.

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Krisztina O.
1/5

Felháborodásomat szeretném kifejezni a 2025.08.17-én igénybe vett gyerekprogram kapcsán.

A honlapon található leírás alapján nagy lelkesedéssel vártuk a hajóutat, hiszen az ígért program kifejezetten izgalmasnak és gyerekbarátnak tűnt. A leírás szerint a gyerekek kalózjelmezbe öltözhetnek, kardozni tanulnak, kincset keresnek, sellőt szabadítanak, kalózcsatában vesznek részt, miközben a szülők is kellemesen tölthetik az időt.

A valóság azonban ettől sajnos jelentősen eltért:

A gyerekek nagy része végig ült, mindössze két gyerekkel foglalkozott az animátor – közülük az egyik ráadásul egy 1 éves kisfiú volt, aki nyilvánvalóan nem tudott részt venni a programban. A szülőket kérdezgette a gyerekről, meg Zsombort kérdezte 5 percenként, hogy odajön-e hozzá. Ami persze lehetne aranyos is, de amikor a befizetett programod fele erről szól, akkor sajnos nem tudom annak látni.

A jelmezek egy kopott köpenyből álltak, sem kard, sem kalap nem járt hozzájuk. Kardot a gyerekek csak a program legvégén kaptak a kiabálós játékhoz.

Az animátor által használt kifejezések, „viccek” egyáltalán nem voltak gyerekbarátok, és a 4 éves kisfiam nem értette, mi történik. Pedig 3 éves kortól szól a program.

A fedélzeten játszott játék rosszul volt elmagyarázva, a kisebbek egyáltalán nem tudtak bekapcsolódni, a nagyobbak is kB a felére értették meg. A squid game sorozatból a hátra fordulós játék volt.

A jelmezek koszosak, foltosak voltak, ami szintén méltatlan egy fizetős gyerekprogramhoz.

A kapitány útközben rágyújtott, az egész hajót elárasztotta a dohányszag, amit nekem kellett szóvátennem,mivel a dohányos szülők már egyből mondták, hogy de jó akkor mi is rágyujtunk.

A program számos ígért eleme (például a függőlétrára mászás, kincsesláda, sellők kiszabadítása) teljesen elmaradt, helyettük kínos, erőltetett jelenetek zajlottak, amelyek sem a gyerekeknek, sem a szülőknek nem jelentettek élményt.

A honlapon szereplő kalózcsata két hajó között szintén elmaradt: az animátor egyáltalán nem foglalkozott a másik hajóval, mindössze mi integettünk nekik.

A 18 000 forintos jegyár ellenére egy közös emlékkép sem fért bele a programba – de legalább 10 perc elment a fotózkodással.
Az egész a pénzlehúzásról szól. Vegyél képet, igyál a büféből. Aki eleget fogyasztott azzal foglalkozik extrán az animátor.

Összességében a program köszönőviszonyban sem volt a honlapon ígértekkel. Csalódottak vagyunk, és úgy érezzük, hogy a befizetett összegért nem azt a szolgáltatást kaptuk, amiért fizettünk.

Képeket és videókat azért nem csatolok az unott és csalódott fejekről, mert én se örülnék, ha a gyerekeimről valaki kitenne képet a tudtom nélkül.

Ahogy másnál is olvastam utólag, nekünk is elmondta az animátor, hogy a szár élmény is élmény....

A szervezők szerint csak beteg volt az animátor...

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Gyula P.
5/5

Felnőtt emberekként is nagyon élveztük a párommal Billegő Bill kapitány interaktív előadását. Nem csak a gyerekekkel foglalkozott, hanem a teljes "legénységgel". Nagyon vicces és élménygazdag egy óra volt. Ha legközelebb Siófokon járunk, biztos vagyok benne, hogy megyünk még egy kört.

Sajnos volt egy negatív élményünk is. Menni akartunk a szellemhajóra, amit a prospektusban láttunk, de amikor kimentünk senkit sem találtunk. Másnap megkérdeztük, hogy mi volt az oka, erre azt a választ kaptuk, hogy nem igazán van érdeklődés a szellemhajó iránt. Ezt megértettük. Összességében kedves a TFLOTTA, nem tartom drágának és csak ajánlani tudom.

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Faludiné R. T.
5/5

Tegnap voltunk a Kalózhajón, a gyerekek is nagyon élvezték, és mi felnőttek is. Nagyon sokat nevettünk, csupa jó emlék maradt meg belőle.
A jegyár is teljesen elfogadható. 🙂 Köszönjük Billegő Bill szórakoztató műsorát. Szívből ajánljuk mindenkinek.

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Daser 4.
1/5

Melírozott hajú ottdolgozó mellett szokásos invitálás után udvariasan a párom vissza szólt, hogy "köszi nem". Erre az volt a válasza, hogy "akkor az anyukánkat (azt a sarkon állót)". Ilyen kedves és udvarias a személyzet.. Mindenki így vegye igénybe e-kedves cég és személyzet szolgáltatását.

Talizmán kalózhajó - T Flotta - - Siófok
Hajnalka M.
1/5

A hirdetett kisvonatra, amely minden óra 30 perckor indul megérkeztünk, majd közölték, hogy bocsi, nem indul a 18:30-as, mert nem kaptak rá engedélyt. 4 éves kislányom sírva jött el, hogy ő fel akart volna ülni rá.
Akkor minek hirdetik szórólapokkal, csak megtévesztik az embert, felnőtt megérti, de egy kisgyereknek csalódás.

Go up