Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác

Cím: Vác, Royal Prémium Svédasztalos Étterem, Budapesti főút 79, 2600 Magyarország.
Telefon: 204742560.
Weboldal: royaletteremvac.hu
Szakértelem: Gyorsétterem.
Egyéb érdekes információk: Szabadtéri asztalok, Házhozszállítás, Kifőzde, Helyben fogyasztás, Kiváló kávé, Ebéd, Vacsora egyedül, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető mosdó, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Alkohol, Bor, Falatozó, Halal étel, Kávé, Korlátlan fogyasztás, Salátabár, Sör, Vegán lehetőségek, Vegetáriánus ételek, Ebéd, Vacsora, Catering szolgáltatás, Önkiszolgáló, Desszert, Asztalok, Felszolgálás, WC, Alkalmi, Családbarát, Csoportok, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Etetőszékek, Gyermekek születésnapi partijára megfelelő, Gyermekmenü, Kisgyermekeknek megfelelő, Díjmentes parkoló, Díjmentes utcai parkolás, Parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 643 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.3/5.

📌 Helyszín Royal Prémium Svédasztalos Étterem

Royal Prémium Svédasztalos Étterem Vác, Royal Prémium Svédasztalos Étterem, Budapesti főút 79, 2600 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Royal Prémium Svédasztalos Étterem

  • Csütörtök: 11:30–15:00
  • Hétfő: Zárva
  • Kedd: 11:30–15:00
  • Péntek: 11:30–15:00
  • Szerda: 11:30–15:00
  • Szombat: 11:30–15:00
  • Vasárnap: 11:30–15:00

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vakrendelkezés

Royal Prémium Svédasztalos Étterem egy családi tulajdonú étterem Vác szépen fekvő területén, a Budapesti főút 79. szám alatt. Az étterem kínálatában számos finom étel várja vendégeit, beleértve a hagyományos svédasztalos ételeket, valamint gyorséttermi preferenciákat is.

Az étterem számos előnyös lehetőséggel rendelkezik, mint például szabadtéri asztalok, házhoz szállítás, kifőzde, helyben való fogyasztás és kiváló kávé. A vegán és vegetáriánus ételhíveknek is kínálnak lehetőségeket, így mindenki megtalálhatja saját ízlésének megfelelő ételt.

Elérhetőségek

Cím: Vác, Royal Prémium Svédasztalos Étterem, Budapesti főút 79, 2600 Magyarország.

Telefon: 204742560.

Weboldal: royaletteremvac.hu.

Eszközök és szolgáltatások

  • Korlátlan fogyasztás
  • Salátabár
  • Sör
  • Asztalok
  • Felszolgálás
  • WC
  • Alkalmi
  • Családbarát
  • Csoportok
  • Bankkártyás fizetés
  • Hitelkártyás fizetés
  • NFC-mobilfizetés
  • Etetőszékek
  • Gyermekek születésnapi partijára megfelelő
  • Gyermekmenü
  • Kisgyermekeknek megfelelő
  • Díjmentes parkoló
  • Díjmentes utcai parkolás
  • Parkolás

Vélemények

A Royal Prémium Svédasztalos Étterem-re összesen 643 véleményt olvashatunk a Google My Businessen. Az étterem átlagos értékelése 4.3/5.

👍 Vélemények Royal Prémium Svédasztalos Étterem

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Zoltánné M.
2/5

Mindenki figyeljen fizetésnél! Csak több mint 10000,- Ft-al csapott be - majdnem - a hölgy. Mikor bementünk, közölte, ha menüt kérünk, ő szolgál ki minket. Ennek megfelelően kértünk, majd fizetésnél all you can eat áron számolt. Miután látta hogy a kiírt árral összehasonlítom a számlán lévőt, kezdett magyarázkodni! Végül visszakaptam a pénzem, de hogy szombaton, kiírt ledolgozós munkanap lévén hétvégi áron számolták a nem igazán minőségi ételt, ez is minősíti még a helyről alkotott negatív véleményemet.

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Balázs K.
5/5

Nagyon jó ételek, nagyon sok féle, kitűnő italok, svédasztalos jelleggel, hétvégén!2 órai fogyasztás kB 6000ft/fő.
Asztalt foglalni érdemes telefonon mert sokan látogatják a helyet! Nekünk nagyon bejött! Biztos fogunk még menni!
Elismerés és köszönet a személyzetnek!
Üdvözlettel, Kiszi Balázs 😄

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Zsuzsanna L.
1/5

Facebook oldalatokon hirdettétek hogy céges karácsonyi vacsinak is helyt adtok,október közepén hívtunk is benneteket háromszor, mindháromszor azt a választ kaptuk hogy nincs itt az üzletvezető majd vissza hívnak, na ez sosem történt meg, és a legviccesebb hogy múlthéten dec-6-án hívtatok,hogy be vagyunk írva a naptárba feltételesen,megyünk akkor? Hát persze hogy NEM megyünk,mivel válaszra sem méltattatok.
A Facebook poszthoz is írtam akkor hogy mennyire gáz ez az üzletpolitika most is oda akartam írni de érdekes mód ez az egy poszt ami az évvégi céges vacsit hirdeti eltűnt mint szamár a ködben!
Az ételre azért adtam jó értékelést mert már ettem nálatok,és az étel minőségével nem volt gondom,emiatt is szerettünk volna nálatok céges év végi vacsit,de ez a hozzáállás nem túl nyerő egy vendégnek.

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Gergely G.
1/5

Március 27-én este rendeltünk. A rendelés három adag leves volt.

Feleségem kifejezetten kérte, hogy telefonon jelezzen a futár, ha érkezett, illetve rákérdezett a kiérkezés időpontjára: egy óra volt a válasz.
Az óra eltelt, telefonáltunk, "a futár már úton van" - ekkor újra kérte, a futár telefonon jelezzen (ha kommunikálna még annak utána az étteremmel - "Jelezzük neki" volt a válasz). Lehet úton volt, de nem a felénk vezetőn - az étel két óránál több volt, hogy kiérkezzen. (Bár gondolom, nem csak ezt a rendelést vitte, de megemlítem: autóval három percre vagyunk az étteremtől.)

A kislányunk, aki az ötletgazdája volt a levesevésnek végül szendviccsel feküdt le. Sebaj, túléli.
-
De itt megállok egy pillanatra: kedves Étterem Alkalmazottak és Vezetőség, ha az ember megkérdezi, mikorra várható az esetleges rendelése, nem egy jól csengő, közeli időpontot akar hallani, hanem egy tényleges határidőt, ami inkább több legyen, mint kevesebb - semmiképpen nem a fele! Ha látják feltorlódott a rendelés, kevés a futár, gond van a konyhán, eceterá, ahhoz viszonyítva mondják a lehetőleg az időpontot! Akkor is van még fennakadási lehetőség, de nem akkor, mint a leírt esetben történt.

Na de tovább:
A futár megérkezett végül... éééés telibe csörgött a kaputelefon. Sebaj, végülis tudott feleségem tíz percet ülni, hogy újrakezdje a kicsik altatását. Persze a levesek már úgyis egyenesen a hűtőbe mentek volna ígyis-úgyis - mondhatjuk úgyis mindegy?...
A futár ennek utána bejelentette, hogy ő nem hozza fel a lakáshoz az ételt, menjen le a feleségem... Végül kérlelés után hajlandó volt felfáradni. Megtisztelő. Leginkább úgy, hogy előtte ébresztőt fújt.
Persze a testbeszéde átvételkor kiabált a borravalóért...
-
Újfent megállok: nem értem, hogy most mi ez a vírus alatti egyik futár feljön, másik nem dolog (ugynazon helyről is) nem látom az értelmét sem, az "átadási találkozó" ígyis-úgyis megtörténik. Inkább csak jó indok ez a futárok kényelmességét táplálandó. Szomorú vagyok, ha ebben partnerek az emberek, nem kéne szokássá tegyük.
A >házhoz< szállítás terminus nem szó szerint értelmezendő! Menjünk tovább. Háromnegyed órával később értem haza. Feleségem még altatott. Miután ketten letettük a kicsiket elmesélte a fenti történetet s mondta, nézzek rá, mit jelent az étteremnél "egy adag" leves. Erősen megdöbbentem. Képek csatolva. - Újabb megálló: Legjobb tudomásom szerint egy adag leves: - ha menü része: 3dl - ha nem menü része: 4-5dl. Na de nincs itt vége. Másnap tízórai idején vettük elő a levest a tökéletesen működő hűtöből, ahol érkezése óta volt. Hál' Istennek melegítés után előkóstoltunk mielőtt a kicsi elé tettük volna. A hőmérséklet megfelelőségére voltunk kiváncsiak ugye - végül is... az rendben volt. Kár, hogy azon túl ehetetlenre volt savanyodva az étel... Nem kezdő módon, olyan hányingerkeltő szinten. Őszintén kiváncsi lennék, mikor került főzésre. Látom, sok a pozitív értékelés, nem is gondolom, a mi esetünk folyamatos dolog lenne. Ez most rosszul jött ki s minden bolygó rosszul állt össze. Mindazonáltal nem tudok jobb értékelést adni, sőt sajnálom, a zérus csillag nem adható. Mégiscsak egy semmiség rendelésről van szó s igen sok bukkanó jutott mellé. A Royal Prémium Étterem nem hogy prémiumnak, de étteremként sem állta meg velünk szemben a helyét ez alkalommal. Több alkalom pedig nem lesz a részünkről.

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Márta K.
2/5

Kiszállítással rendeltünk családi eseményre több napra előre. Aznap 20 perccel a kért időpont előtt felhívtak, hogy mégsem tudják kihozni, ha nem tudunk elmenni érte, akkor a kért 12 óra helyett 3 után tudnák kihozni. Kérdem én, minek veszik fel akkor a rendelést? Ha valaki ilyenkor nem tudja megoldani, hogy elmenjen érte, akkor nagyon pórul járhat. Helyben semmi kompenzáció, flegma válaszok, semmi kedvezmény vagy egy bocsánatkérés. A kiszállítás elmaradásának oka, hogy teltház van, persze amikor érte mentünk tök üres helyiség, 3 ember lézengett. Soha többet nem rendelünk innen. A panaszt sem vették fel , arra hivatkoztak, hogy nem ők rögzítették a rendelést, hanem a főnök, aki nincsen bent. Hát gratulálok!

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Varga N. (.
5/5

Vacsoràztunk az étteremben,az adagok bőségesen elegendők, nagyon finom az étel, érték ár arányban szerintem Vácon a legjobbak. Nagyon tetszett,hogy amíg vártunk fűszervajas pirítóssal kedveskedtek. Hangulatos,tiszta az étterem,bizonyossan visszatérünk 😊

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Gyula K.
2/5

Csalodas.., sajnos, ha a menu + savanyusag dragabb mint a svedasztal, valami nem jol van kiszamolva..

Royal Prémium Svédasztalos Étterem - Vác
Nóra P.
2/5

A leves sós volt, a főétel hideg, közepesen ízetlen, kifőzde jellegű. Számomra nem érthető, hogy olyan helyen ahol a menünek fix ára van, miért a kasszánál derül ki, hogy plusz 10 százalékot számolnak fel szervizdíjként, ami két emberre legalabb 500 ft, holott különösebb kiszolgálás ilyen esetben alig történik.

Go up