Ristorante Rustica Étterem - Siófok

Cím: Siófok, Ristorante Rustica Étterem, Fő u. 43, 8600 Magyarország.
Telefon: 309695979.
Weboldal: rustica-etterem.hu
Szakértelem: Étterem.
Egyéb érdekes információk: Szabadtéri asztalok, Kifőzde, Helyben fogyasztás, Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely, Alkohol, Bor, Kávé, Késő esti étkezés, Koktélok, Sör, Tömény italok, Ebéd, Vacsora, Catering szolgáltatás, Desszert, Asztalok, Helyszíni bár, WC, Lehet foglalni, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Etetőszékek, Gyermekmenü, Kisgyermekeknek megfelelő, Díjmentes parkoló, Díjmentes utcai parkolás, Fizetős parkoló.
Vélemények: Ennek a cégnek 593 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 3.7/5.

📌 Helyszín Ristorante Rustica Étterem

Ristorante Rustica Étterem Siófok, Ristorante Rustica Étterem, Fő u. 43, 8600 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Ristorante Rustica Étterem

  • Csütörtök: 12:00–22:00
  • Hétfő: 12:00–22:00
  • Kedd: 12:00–22:00
  • Péntek: 12:00–22:00
  • Szerda: 12:00–22:00
  • Szombat: 12:00–22:00
  • Vasárnap: 12:00–22:00

Ristorante Rustica Étterem - A szállókertben található étterem

Ha ételeket keresel Siófok egyik legjobb éttermében, akkor Ristorante Rustica Étterem érdemes megpróbálnod. Ez az étterem a város szívében, a Fő út 43. szám alatt található, így könnyedén elérhető. A 309695979 telefonszámon vagy a rustica-etterem.hu oldalon érdeklődhetsz.

A Ristorante Rustica Étterem a szakértelem terén több területen is kínál kiváló szolgáltatást. Szabadtéri asztalok, kifőzde, helyben fogyasztás, kerekesszékkel megközelíthető ülőhely és még sorozat további szolgáltatások várják az étteremben a vendégeket. Az étterem késő esti étkezésre is nyitva áll, így nem kell aggódnod, hogy esetleg későn érkezni fogsz.

Az étterem átlagos értékelése a Google My Businessen 3.7/5, ami egyelőre nem a legjobb, de a vendégek szeretik az itt készített ételeket. Egyes vélemények szerint a kiszolgálás is kedves és a vendégek visszatérnek ennek okaiból.

👍 Vélemények Ristorante Rustica Étterem

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Imola I.
5/5

Nagyon finomak az ételek!
Kedves kiszolgálás! Visszajáró vendégek vagyunk! Csak ajánlani tudom!☺️

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Németh ?.
1/5

A mai napon asztalfoglalásunk volt 11főre, szerettünk volna egy jót vacsorázni és borozni. Sajnos erős szél volt és mivel kisgyermekkel voltunk megkérdeztük a fiatal pincértől,hogy nem ülhetnénk-e be.A válasz az volt, hogy nincs bent hely.Megkérdeztük, hogy mi lesz ha esni fog,mire azt a választ kaptuk,hogy reméljük nem fog, mert ez van. Közben előkerült egy idősebb pincér aki azt mondta,hogy van bent hely, de ők ma ketten vannak felszolgálók és nem tudnak két helyiségre figyelni. Közben bevezetett minket a belső térbe, majd ott még háromszor elmondta, hogy két felszolgáló nem tud két helyiségre figyelni, és szájhúzkodva magunkra hagyott minket. Mivel nem akartuk zavarni a személyzetet így eljöttünk, egy másik étteremben örültek nekünk, kedvesek voltak velünk és nem okozott gondot, hogy nem akarunk a szélben a szabad ég alatt ülni.

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Dóra I.
2/5

Harmadik éve vagyunk visszatérő vendégek és bár sosem a kedvességük miatt kedveltük a helyet, az étel megfelelt az elvárásainknak. Finomnak most is finom volt, de teljesen átlagos és ehhez magasan túlárazott.
A probléma inkább az, hogy egy igen magas szervízdíj mellé egyetlen kedves szó vagy mosoly sem társul. Még csak azt az általános kérdést sem kaptuk meg, hogy “desszertet hozhatunk?”. Mindez minket alapból nem zavarna, de Siófok szívében (magas költségek mellett) ne érezzem magam nem kívánt vendégnek. Kb 2000 forint szervízdíj mellett elvárunk egy aprócska kedvességet.

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Barbara ?.
1/5

Leánybúcsú keretein belül 12-en tértünk be az étterembe.
Asztal volt egyszerre, mivel üres volt az étterem, az idősebbik pincér úr nem igazán fogadott minket kedvesen (szemöldök húzogatás stb), de ez a kisebbik probléma.
Az én élményeim a következők: Limonádét ittam, az finom volt nem volt vele gond. Bundás csirkemellet rendeltem baconnel és fokhagymás tejföllel töltve. Amikor megérkezett a tányérom észre vettem, hogy az egyik hús nyers volt, rajtam kívül 3 ember ugyan így járt, természetesen szóltunk a pincérnek hogy szeretnénk kicseréltetni egyszerre elvitte, majd 5 perc múlva visszahozta 😂 az én tányéromat ugyan úgy .Nagyon éhes voltam már,szóval úgy voltam vele, hogy azt az egyet félrerakom, megeszem akkor legalább a másik 2-t. Vágtam magamnak egy darabot, mondanom sem kell, hogy a hús romlott volt. 12 emberből 5 embernek ilyen problémái voltak az ételekkel. Természetesen megint visszaküldtem a tányérom, nem kértem újra, szintén egyszerre elvitték. Problémakezelésben “rugalmasak” voltak, az ételemet nem kellett kifizetnem, és a banda többi tagja is -15%-al fizetett. Sajnos nem laktam jól, és az étvágyam is elment egész napra. Nem ajánlom.

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Magic H.
4/5

Korábban voltunk már itt. Nagyjából 3 éve. Akkor remek kiszolgálást és ételeket kaptunk.

Ez alkalommal nyitás után kicsivel érkeztünk, a fogadtatás elmaradt. Az idős pincér unottan, kedvtelenül jött hozzánk, mégegyszer jelzem nyitás után nem sokkal. A rendelés felvételkor a szem forgatás annyira nem volt biztató. Na nem baj, egy másik szemüveges pincér kedvességével kompenzálta az előzőt.

A hely hangulatos, tipikusan csárda jellegű. A kertben van árnyék, hely bőséges. A zene nem autentikus, de ízlések és pofonok.

Az étel színvonala korábbi tapasztalathoz képest jelentősen csökkent. A töltött káposzta amit 3 éve kóstoltam az egyik legjobb volt amit valaha ettem. Ez alkalommal ez az érzés elmaradt. A töltelék kemény és íztelen, mennyiség kielégítő, bár a 3 töltelék alatt elterülő Székely káposzta, nem teljesen fedi az ételt amit kértem, nem volt rossz, de nem kerül be a toppba.

A roston csirkemell almával és camambertel szintén semmi extrát nem adott. A saláta mennyisége kissé túlzó a hús és sajt arányát tekintve. A textúra nem volt rossz, az ízek átlagosak.

Limonádékat fogyasztottunk, finomak voltak, de átlagosak.

Egy megjegyzés, az online étlapon marha ételek szerepelnek, melyek a fizikális étlapon nincsenek. Így kissé csalódott voltam amikor marha helyett mást kellett válasszak. Ajánlott frissíteni az online étlapot.

Összességében egyszer ki lehet próbálni, de nagyra ne számítsunk.

Köszönjük a vendéglátást!

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Orsolya K.
5/5

Kedves Rustica Étterem!
Nagyon jó élményben volt részünk az éttermükben. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás kedves volt.
Mindenkinek szívből ajánlom!
2025.08.13-án, szerdán az étterem csak 17 órakor fog nyitni a szokásos 12 óra helyett.
Köszönjük szépen!

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Márta D.
4/5

Hangulatos hely, bár amikor mi voltunk nem voltak sokan. A kiválasztott ételre túl sokat kellett volna várni, kénytelenek voltunk mást választani. Az ételek finomak voltak. Személyzet kedves volt, de időnként sokat kellett rájuk várni.

Ristorante Rustica Étterem - Siófok
Petra M.
5/5

Az étterem csodaszép, az ételek nagyon finomak!🤩
Bán László felszolgáló nagyon kedves, segítőkész, jó humorú és nagyon figyelmes! A kiszolgálás remek!🥰
Nem először voltunk itt, de még biztos, hogy vissza fogunk jönni mert nagyon szeretjük a helyet!😻

Go up