Pizzéria Giuseppe - Vác

Cím: Vác, Pizzéria Giuseppe, Hattyú u. 4, 2600 Magyarország.
Telefon: 27301102.
Weboldal: giuseppepizzeria.hu
Szakértelem: Étterem, Sörüzlet, Magyar étterem, Olasz étterem, Pizzéria, Vegetáriánus étterem, Borozó.
Egyéb érdekes információk: Szabadtéri asztalok, Érintkezés nélküli kiszállítás, Házhozszállítás, Kifőzde, Helyben fogyasztás, Kandalló, Kiváló kávé, Nagyszerű borválaszték, Nagyszerű desszert, Nagyszerű koktélok, Nagyszerű sörválaszték, Nagyszerű teaválaszték, Ebéd, Vacsora, Vacsora egyedül, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely, Alkohol, Bor, Falatozó, Halal étel, Kávé, Kedvezményes ételek, Késő esti étkezés, Kis mennyiségek, Koktélok, Sör, Tömény italok, Vegán lehetőségek, Vegetáriánus ételek, Ebéd, Vacsora, Catering szolgáltatás, Desszert, Asztalok, Felszolgálás, Helyszíni bár, WC, Alkalmi, Barátságos, Népszerű, Nyugodt, Romantikus, Csoportok, Főiskolai diákok, Turisták, Javasolt asztalt foglalni ebédre, Javasolt asztalt foglalni vacsorára, Lehet foglalni, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Etetőszékek, Gyermekmenü, Kisgyermekeknek megfelelő, Díjmentes utcai parkolás, Fizetős utcai parkolás, Parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 789 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.1/5.

📌 Helyszín Pizzéria Giuseppe

Pizzéria Giuseppe Vác, Pizzéria Giuseppe, Hattyú u. 4, 2600 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Pizzéria Giuseppe

  • Csütörtök: 12:00–22:45
  • Hétfő: 12:00–22:45
  • Kedd: 12:00–22:45
  • Péntek: 12:00–22:45
  • Szerda: 12:00–22:45
  • Szombat: 12:00–22:45
  • Vasárnap: 12:00–22:45

Pizzéria Giuseppe - Vác

Ha egy ízletes olasz ételeket szerető, kiváló minőségű borokat és söröket fogyasztó keres, akkor a Pizzéria Giuseppe Vác városában található étterme kínálhatja a legjobb megoldást. Cím: Hattyú u. 4, 2600 Vác, Magyarország.

Elérhetőségek

Tel: 27301102
Web: giuseppepizzeria.hu

Szakértelem

  • Étterem
  • Sörüzlet
  • Magyar étterem
  • Olasz étterem
  • Pizzéria
  • Vegetáriánus étterem
  • Borozó

Egyéb érdekes információk

  • Szabadtéri asztalok
  • Érintkezés nélküli kiszállítás
  • Házhozszállítás
  • Kifőzde
  • Helyben fogyasztás
  • Kandalló
  • Kiváló kávé
  • Nagyszerű borválaszték
  • Nagyszerű desszert
  • Nagyszerű koktélok
  • Nagyszerű sörválaszték
  • Nagyszerű teaválaszték
  • Ebéd
  • Vacsora
  • Vacsora egyedül
  • Kerekesszékkel megközelíthető bejárat
  • Kerekesszékkel megközelíthető parkoló
  • Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely
  • Alkohol
  • Bor
  • Falatozó
  • Halal étel
  • Kávé
  • Kedvezményes ételek
  • Késő esti étkezés
  • Kis mennyiségek
  • Koktélok
  • Sör
  • Tömény italok
  • Vegán lehetőségek
  • Vegetáriánus ételek
  • EBÉD
  • VACSORÁRA
  • CATERING SZOLGÁLTATÁS
  • DESSZERT
  • ASZTALOK
  • FELSZOLGÁLÁS
  • Helyszíni bár
  • WC
  • Alkalmi
  • Barátságos
  • Népszerű
  • Nyugodt
  • Romantikus
  • Csoportok
  • Főiskolai diákok
  • Turisták
  • Javasolt asztalt foglalni ebédre
  • Javasolt asztalt foglalni vacsorára
  • Lehet foglalni
  • Bankkártyás fizetés
  • Hitelkártyás fizetés
  • NFC-mobilfizetés
  • Hitelkártyák
  • Etetőszékek
  • Gyermekmenü
  • Kisgyermekeknek megfelelő
  • Díjmentes utcai parkolás
  • Fizetős utcai parkolás
  • Parkolás

Vélemények

A Pizzéria Giuseppe-nak 789 véleménye van a Google My Businessen. Az átlagos értékelés 4.1/5.

👍 Vélemények Pizzéria Giuseppe

Pizzéria Giuseppe - Vác
Róbert B.
5/5

Nyugodt kerthelység és nagy adag étel. A mennyiség ellenére igazán finomak és érződik a sok éves tapasztalat.
Kézműves sörök hiánya egy kicsit visszavesz az érzésből, de ez a dunakanyarban még nem annyira népszerű.

Pizzéria Giuseppe - Vác
Péter E.
1/5

Nagy csalódás,egy finom Margarita pizzat szerettünk volna vacsorára:-(
Silány minőség. Ha teheted máshonnan rendelj!
(Vasárnap csak ők voltak nyitva 10 órakor)

Pizzéria Giuseppe - Vác
Lara H.
5/5

Hangulatos hely különleges dekorációval, gyors kiszolgálás, kedves személyzet, finom ételek, kiváló borok. Kicsit zsúfolt az utca, de azért lehet találni parkolóhelyet.

Pizzéria Giuseppe - Vác
Attila
2/5

A kiszolgálás lassú, kissé vontatott, még ők tesznek szívességet. A leves éppen csak langyos volt, a főfogás éppen csak elérte az elfogadható szintet, a sült krumpli biztosan nem frissen készült. Nem ártana a mosdót gyakrabban takarítani. Régebben sokat jártam ide, de azt hiszem ez volt az utolsó. Összességében alig érte el az elégséges szintet.

Pizzéria Giuseppe - Vác
Adri G.
1/5

Házhoz szállítással rendeltünk 2 levest, és 2 cipót hozzá, de cipóból csak egy érkezett. A futár közölte, hogy ha visszajön a 2.-kal, akkor a kisszállást megegyszer kiszamlázza. Végül levonta a végösszegből a lemaradt árát, de ez a hozzáállás a fizető vendéghez undorító. Én fizessek duplán szállítást, mert 4 tételt nem tudnak összerakni?!

Pizzéria Giuseppe - Vác
Károly B.
5/5

Csendes, hangulatos és házias vendéglő, figyelmes kiszolgálással és barátságos árakkal.
A rendelhető ételek száma meghaladja a legtöbb étterem kínálatát. Az utcában csak a pizzaillat után kell menni, hogy megtaláld a vendéglőt, de helyben nincs erős ételszag. A vendéglő belseje pedig úgy van elrendezve, hogy nem zavarják egymást a vendégek.
Nagyon finom volt az étel!

Pizzéria Giuseppe - Vác
Adam O.
1/5

Pizzát rendeltem, több mint 2 óra volt a kiszállítás ráadásul borzalmasan rossz volt ! A tészta nyers volt a feltétről le maradt a sajt… Mire ki ért hideg volt és össze volt törve a doboza ! Nem ajánlom senkinek tényleg !!!

Pizzéria Giuseppe - Vác
Gábor K.
2/5

Kezdjük a pozitív dolgokkal:
- Van etetőszék kisgyerekeknek
- A felszolgálók kedvesek voltak
- Van egy papagáj, ami leköti a gyerekeket
- Van egy jópofa kandalló

De sajnos csak ezt tudom felhozni pozitívomként. A hely szörnyen maradi, ódivatú. Kifejezetten eklektikus, a szó rossz értelmében. Sárgára mázolt falak, rajta régi képek, ósdi eszközök, amelyek sehogy sem passzolnak oda. A hely sötét és érződik rajta, hogy már réges - régen szükséges lett volna egy felújítás. Az étterem bejárata három lépcsőfokkal indul, ami a babakocsival, vagy tolószékkel érkezőknek kvázi lehetetlen küldetés.
Belépve rögtön a pizzasütő szakáccsal találjuk szembe magunkat, külön meg kellett kérdezni hogy hol lehet leülni (télen látogattunk ide). Az emeletre egy szűk lépcsőn lehet csak felmenni, kisgyerekeseknek ez kész rémálom!
De ezeken akár még túl is tettem volna magamat, ha a pizzájuk finom.
De nem!
Nyugodtan kijelenthetem, hogy életem egyik legrosszabb pizzáját kóstoltam itt. A tészta száraz és rágós, a paradicsomszósz alig fedezhető fel. De az igazi tragédia a feltétek! A gomba-, a kukorica-, az ananász-, a tonhal mind harmadosztályú konzervből kerültek a pizzára. Se az íze, se az állaga nem volt jó, de még felháborítóbb, hogy a frissen készült pizza büdös volt. Büdös volt a gombától. Három pizzát és egy spagettit rendeltünk, ebből a spagetti 80% -a, és 1.5 pizza megmaradt.

update: 2018. 08. 01. A tulajdonos (Hámor Szabolcs) megkeresett és jelezte, hogy az alapanyagoknál ők kifejezetten ügyelnek a minőségre, így a mi problémánk valószínűleg egyedi eset lehetett. Megkért, hogy hasonló probléma esetén mindenképp jelezzük számára, hogy azonnal ellenőrizni tudja / orvosolja!

Go up