PENNY Nyírbátor - Nyírbátor

Adrese: Nyírbátor, PENNY Nyírbátor, Radnóti Miklós u. 8, 4300 Ungārija.
Telefons: 29339345.
Tīmekļa vietne: penny.hu
Ekspertīze: Nocenotu preču veikals, Lielveikals.
Cita interesanta informācija: Piegāde, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta, Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja, Ātra iepirkšanās, Debetkartes, Kredītkartes, Mobilie maksājumi, izmantojot NFC, Kredītkartes, Bezmaksas stāvlaukums.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 758 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4/5.

📌 Atrašanās vieta šim PENNY Nyírbátor

PENNY Nyírbátor Nyírbátor, PENNY Nyírbátor, Radnóti Miklós u. 8, 4300 Ungārija

⏰ Darba laiki šim PENNY Nyírbátor

  • Ceturtdiena: 06:30–20:30
  • Otrdiena: 06:30–20:30
  • Piektdiena: 06:30–20:30
  • Pirmdiena: 06:30–20:30
  • Sestdiena: 06:30–20:30
  • Svētdiena: 07–18
  • Trešdiena: 06:30–20:30

PENNY Nyírbátor ir nākamais: Adrese: Nyírbátor, PENNY Nyírbátor, Radnóti Miklós u. 8, 4300 Ungārija. Telefons: 29339345. Tīmekļa vietne: penny.hu.

Ekskluzīvi īpašības

  • Nocenotu preču veikals
  • Lielveikals

Informācija, kas vērtīga zināt

Šī preču ritināju ievērojamas ar:

  • Piegāde
  • Personām ar ratiņkrēsliem piemērota autostāvvieta
  • Personām ar ratiņkrēsliem piemērota ieeja
  • Ātra iepirkšanās
  • Debetkartes
  • Kredītkartes
  • Mobilie maksājumi, izmantojot NFC
  • Bezmaksas stāvlaukums

Šim uzņēmumam ir 758 atsauksmes Google My Business ar vidējo novērtējumu 4/5.

Vietuoteikas un atvainojoskonsultācijas

PENNY Nyírbátor atvainojoskonsultācijas un vietuoteikas mēglichumi ir:

  • Ātra iepirkšanās
  • Debetkartes
  • Kredītkartes
  • Mobilie maksājumi, izmantojot NFC
  • Bezmaksas stāvlaukums

Ja tu vēlies iegādāties vai saņemt informāciju, tu vari sazinēties ar PENNY Nyírbátor telefons: 29339345 vai apmeklējot tīmekļa vietni: penny.hu.

👍 Atsauksmes par šo PENNY Nyírbátor

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
M M.
1/5

Kivételesen ritka flegma bolti eladót figyelhetsz meg vásárlás közben, aki az eladótér kellős közepére húzott raklapról tölti hangosan haldokolva a hűtőt. Így biztosan mindenkihez eljut, hogy ő utálja a vásárlókat, utálja a munkáját és egyébként is mit gondol magáról a vevő, hogy szeretne egy sajtot leemelni a pultnál.
Itt láthatsz olyan dolgozót, aki annyira bunkó, hogy a mellette dolgozó munkatársa is elvörösödött arccal, leszegett fejjel végzi a munkáját.

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
Krisztián M.
1/5

Ha lehetne egy csillagot sem adnék. Lehet, hogy Szabolcs Vármegyében vagyunk de ez a dolgozó csapat ami ebben a Pennyben működik, még rosszabb híre lesz mint volt a Vármegyének. A pénztár siralmas, a penztárosok pletykálnak munka közben, imádkozni kell nehogy valamit el ne nyomjanak mert mire érkezik a segítség várakozhatunk bőven. Magyarország legrosszabb Penny üzlete.

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
Éva S.
1/5

Csak azért járok be mert egy egy termék nagyon jó áron van. A kasszánál flegmák. Az eladótérben folyamatos a tömeg.A kosarakon mint úttorlaszokon kell át verekedni magunkat pluszban kihuzgálják az árut raklapszám majd otthadják, hogy ne lehessen oda férni a polchoz. A flakon vissza váltás miatt ha csengetnek meg teljes mértékben megengedhetetlen stílusban nyilvánulnak meg a vevőkkel szemben.

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
Béla K.
2/5

Nagyon keskenyek a sorok a vásárlóknak, alig férünk el, nem jó a kialakítás valahogy ezen alakítani lehetne esetleg, van kb 4 kassza, namost abból jó esetben ha 2 van nyitva. Sokat kell várni így a sorokban, kevés az eladó. A választék szerintem még tűrhető, elég sok mindent találunk. Az eladók modorával vegyes tapasztalataim vannak, volt aki kedvesen, viszont volt, aki nagyon modortalanul bánt velünk...lehet rossz napja volt, nem tudom.

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
Hajnalka H.
5/5

Csak éjszaka járok,mert soha nem lehet megmozdulni,annyian vannak.

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
Tibor Z.
1/5

Egy csillagot se érdemel flegma dolgozok ha egyáltalán találsz egyet tumultus pénztárnál retek mindenhol áruk nincsenek feltöltődés a szemettol és a raklapoktol nemlehet mozdulni kabaré az egész

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
László A.
1/5

Kicsi,túlzsúfolt!!! A vásárlóknak fenntartott közlekedési utak telepakolva áruval. Kérdésemre azt válaszolták, hogy a felsővezetés utasítására... Szomorú....

PENNY Nyírbátor - Nyírbátor
Zsolt V.
1/5

Csak nagyon ritkán megyünk.A sorokon lehetetlen vásárolni,mindenütt tele otthagyott raklapokkal.A dolgozók flegmàk,utálnak ott dolgozni és utáljàk a vevőket is.Max. 2 db kassza van nyitva,20 perc vásárlás után még fél óra a sorban állás,pedig van még 2 üres kassza,de meg nem nyitnák semmi pénzért.A flakon visszavàltásnál ha szól az ember,hogy nem jó....hát épp hogy meg nem verik,vagy elküldik az anyjába...szóval csak ha nagyon akciós valami akkor megyünk.

Go up