- Ízek Világa
- Vasad
- Nádas Tó Park Hotel - Vasad
Nádas Tó Park Hotel - Vasad
Adrese: Vasad, Nádas Tó Park Hotel, Monori út 100, 2211 Ungārija.
Telefons: 212333032.
Tīmekļa vietne: nadastoparkhotel.hu
Ekspertīze: Labjūtes viesnīca, Parks, Restorāns.
Cita interesanta informācija: Sauna.
Atsauksmes: Šim uzņēmumam ir 1811 atsauksmes Google My Business.
Vidējais novērtējums: 4.7/5.
📌 Atrašanās vieta šim Nádas Tó Park Hotel
{
"content": "
Nádas Tó Park Hotel
Adrese: Vasad, Nádas Tó Park Hotel, Monori út 100, 2211 Ungārija.
Telefons: 212333032.
Tīmekļa vietne: nadastoparkhotel.hu.
Ekspertīze: Labjūtes viesnīca, Parks, Restorāns.
Cita interesanta informācija: Sauna.
Vidējais novērtējums: 4.7/5.
",
"summary": "Nádas Tó Park Hotel ir laba viesnīca un parks, atrodas Ungārija, oficiāli 1811 atsauksmes Google My Business.",
"keywords": ["Nádas Tó Park Hotel", "Labjūtes viesnīca", "Parks", "Restorāns", "Ungārija", "Viesnīcas vieta", "Sauna"],
"word_count": "227",
"quality_score": "8",
"has__tags": "true",
"language_used": "lv"
}
👍 Atsauksmes par šo Nádas Tó Park Hotel
Madár P.
A hely alapvetően gyönyörű, a hotel tiszta, modern, a szobák rendben vannak, általában. Már sokadik alkalommal voltam itt esküvőn és nagyon romantikus. Egyébként lehet szeretni. A wellnes nem rossz, van strand. Nyilván ne várja az ember egy komolyabb wellness hotel színvonalat, de talán árban is alatta vagyunk. Viszont az étkezés. Lehet a legtöbb embernek megfelelő ez a színvonal, de én vegetariánus vagyok, és hozzá szoktam, hogy minőségi ételeket eszek. A strand büfé az alapból hozza a nagy semmit, rendben. Az alacarte étlap húsmentes részé megint egy nagy semmi, ami volt azt hagyjuk inkább, és vacsoránál hoztak nekünk olajban áztatott padlizsánt egy kis basic rizzsel. A esküvő előételeinél, nagyjából bl55-ös buzaliszt különböző formában csomagolva. A reggelinél se viszik túlzásba a minőséget, igen nálam a vizezett tescos paradicsom nem játszik, meg a mirelit gyümölcs konzerv és hasonló megoldások. Ma 2025-ben 4 csillagosnak szerintem ezt luxus megengedni, azért pár helyet bejartam már referenciának. Ez egy kis fogadtotol, vagy 3 csillagtol rendben lenne. Kár érte mert egyébként a környezet miatt, ez egy kiváló hely lehetne. De én olyan, éhes voltam idén másnapra, és olyan rosszul, hogy nem tudtam egy igazán jót enni, hogy magamtól biztos nem mennék. Gondolom a legtöbb magyarnál rendben van ez így, nem véletlen hozzunk az unióban pocsék eü adatokat.
Andor S.
Nagyon összetett az élmény. A hely remek, látszik hogy az eszközök vásárlásánál volt igényesség (növények, okos asztalok, bowling stb.) A nyílászárók hangszigeteltek, ami nagyon pozitív, bár itt az is eszünkbe jutott, hogy lehet azt nem szeretnék, hogy kint hallják a hűtő hangját. Borzalmasan hangos, első éjszaka kihúztuk, mert 2x kelt fel rá a fiam. Ez igaz a fürdő elszívóra is. Itt át is térhetünk az egyéb szervezést igénylő dolgokra. Tó. Szép, hal keszeg és kárász kb. Azt mondta egy horgász aki már korábban is volt ott, hogy pontyot ő még nem látott benne, pedig azt mondták, hogy 15 éve tettek bele. A stégek veszélyesek, szerintem soha nem volt még karbantartva. Szauna. Ki volt írva, hogy 18:30-21 ig van szeánsz. Gyorsan jelentkeztem is, de a recepciós kishölgy azt mondta ez két szeánsz, a második 21-kor kezdődik. Lementem 20:40-re, közölték hogy egy felöntés és vége. Masszázs hasonló. Első nap nem tudták mikor lenne időpont, másnap adtak 16-re, majd meg akarták változtatni pár óra múlva 14:20-ra. Nem tudtam menni. Azt gondolom mind a két probléma orvosolható lenne egy kis szervezéssel, na meg hozzáállással. A felszolgàlók egy részének már nagyon nem volt kedve dolgozni. Se kérem, se köszönöm, de még köszönés sem sokszor. Tisztelet a kivételnek, a 20 évnél idősebbek még ismerik a szakmát. Fürdő. Csúszda nagyon penge! Mondjuk a gyerekeknek vízi tornát Majkára tartó hölgy megmosolyogtatott. Érdekes zene választás. Benti wellness. Felnőtt wellnessbe 9-12-ig mehet(ne) be gyermek. Senki nem figyeli. Mint ahogy azt sem, hogy az infraszaunába, ahol itt ott akad áram, és ki is van írva hogy nedves ruhával ne menjen be senki, bejött mellénk egy töltött vízipuskával egy gyerek. Szülőknek külön gratula! Kiküldtem, kijöttünk mi is inkább. Ebéd 12-14-ig van, de 13:30-kor már kérni kellett feltöltést, mert konkrétan pár szitty-szotty falat maradt mindenből. Persze én voltam a hibás, mert szólni mertem. Bocs utólag is, legközelebb nem megyünk. A szőke bárpultos hölgy nagyon szépen csapolja a sört, és egyébként nem lenne rossz hely, ha valaki összekapná a szervezést. Van minta, Magyarországon akad jó pár jól működő szálloda. Sok sikert a fejlődéhez! Ui: lehet nem ártana pár halat dobni a tóba 😉
Attila B.
Elsősorban bababarát Hotel, de mi kicsit nagyobb, 12 evéssel is tökéletesen éreztük magunkat. A kültéri medence osztott kisebbek és nagyobbak részére is, napozóágy volt elég és csúszda is élvezhető! Vikinek köszönjük a vízitornát! A benti wellness rész is osztott, egy csendesebbre, és egy gyerekvilágra. Szaunnak, bio, finn, infra. Kikapcsolódást szolgálják az Interaktív járékasztalok, bowling, billiárd, kisebbeknek játszószobák. Jó hogy van lehetőség sporthorgászatra, egy 5 kg pontyot is sikerült fognom a kárászok és keszegek mellett.
Nem kritikaként inkább javaslatként teszem hozzá: a szaunnaszeanszok időpontjai inkább a külsős vendégeket szolgálják, mivel egybeesik a vacsoraidővel, egy délelőtti vagy/és kora délutáni időpontban is jó lenne egy. Kicsit zavaró volt az étkezések alatt a legyek társasága. A horgászat a szállóvendégeknek benne lehetne az árban, vagy a tartózkodás ideje alatt pl. egyszeri díj ellenében, a meglévő beálló helyek "tisztán ' tartása, pl. belógó faágak akadályozzák a dobást, és a teknősök áttelepítése a kis csatornába.
Mindezek nálam nem vontak le semmit az értékelésből, és nem értettem azt aki 1-est adott!
Varga M.
Most először jártunk itt a hotelben. Nagyon szép csendes környezetben van, ha a felettünk repülő repülőktől eltekintünk ami amúgy a szobában nem is lehet hallani. Úgy gondolom a szállodát 0- 10 éves korig nagyon tudják élvezni a gyerekek, nekik van kitalálva.
A szobák szépek és tiszták én egy cipőkanalat hiányoltam csak.
Az étkezések során voltak hiányosságok amiket lehet orvosolni, az ételek többször hidegek voltak és lassan töltöttêk újra mikor elfogyott valami és a pincéreket is úgy kellett vadászni hogy megkérdezzék hogy mit szeretnénk inni.
A tó strand nem üzemel már 2 éve ha jól értettem a recepcióst ami csalódás volt mert azért jöttünk ide főleg.
A kalandparkról nem tudok nyilatkozni mert nem próbáltuk ki de árnyék az nincs és 10-12között lehet kipróbálni elvileg.
A wellnest a gyerekek nagyon élvezték azért vannak elemek mint pl a gomba a medencében ami nem üzemel meg a kis gát torlaszos vízfolyam sem jó már.
Összeségében jó volt a szálloda jól éreztük magunkat, lehet hogy ellátogatunk ide máskor is.
Fanni K.
❗ Csalódás, pénzlopás, nulla felelősségvállalás! ❗
Több mint három éve rendszeresen járunk a Nádas Tó Park Hotel wellness részlegébe pihenni. Közel lakunk, így szállást sosem vettünk igénybe, kizárólag a wellness szolgáltatásokat használtuk.
A mai napon 3 órát töltöttünk el a párommal a wellnessben. A táskánk — benne a pénztárcával — a zárható szekrényben maradt, ahogy mindig is szoktuk. A szekrénykulcsért letétet kellett adnunk – a saját autókulcsomat, mivel mást nem fogadtak el. A szabályzatuk szerint, ha mi veszítenénk el a szekrény kulcsát, 10.000 forintot kellene fizetnünk.
És mégis, valaki kinyitotta a zárva lévő szekrényt, és a párom pénztárcájából 60.000 forintot ellopott. Kamera nincs az öltözők előtt, így a “biztonságos” öltöző valójában egyáltalán nem az.
Amikor jeleztük a lopást, a személyzet hozzáállása megdöbbentő volt:
• a recepció kameráját (ami nem is lát az öltözőre) meg sem próbálták visszanézni, csak addig ameddig a rendőrség el nem távozott!
• a rendőrség ki lett hívva, de az ügy el lett intézve annyival, hogy az öltöző „nem értékmegőrző” – ez áll a házirendjükben.
De kérdezem én:
Ki szólt nekünk, hogy a zárható szekrényt is simán ki lehet nyitni? Hogy a wellnessen belül nincsenek biztonságban az értékek, zárt ajtók mögött sem?
Más vendégek is mesélték, hogy velük is megtörtént már hasonló – mégsem tettek semmit annak érdekében, hogy ez ne forduljon elő újra.
Az “elégtétel” mindössze annyi volt, hogy visszakaptuk a belépőjegy árát – 60 ezer forint helyett! Ez elfogadhatatlan.
Mi lenne, ha valakinek például egy több százezer forintos óráját vagy ékszerét lopnák el? A válasz ugyanaz lenne?
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem ajánlom senkinek a helyet, amíg a biztonság és a vendégkezelés ilyen szinten van. A wellness pihenésről, nyugalomról és biztonságról kéne szóljon — itt egyik sem történt meg.
Ezzel a tudattal menjen mindenki wellnesezni és érezze jól magát!;)
Nulla csillagot nem tudok adni, így hát adok 1-et, de forintot nem ér!
Emese K.
Másodszor járunk a Nádas Tó Park Hotelben és az eddigi pozitív tapasztalataink most negatívak lettek.
Két külön szobát foglaltam (Classic), amiből az egyiknek az ablakai le vannak fóliázva, a nem túl kedvező kilátás miatt. A klíma közvetlenül az ágyra fúj így alváshoz lehetetlen használni, mert a legalacsonyabb fokozaton is nagyon érezhető, hogy fújja a levegőt. Sajnos ablakot sem lehetett nyitni, mert a szoba egy "gépészeti udvarra" néz és iszonyú hangos.
A másik szoba mozgáskorlátozott szoba, amit sehol nem jeleztek nekünk. Minden classic szoba úgy van feltüntetve a honlapon, hogy zuhanykabinos, ez nyilván nem, ezért egy nem túl esztétikus zuhanyfüggöny van felszerelve.
Nagyon csalódottak vagyunk, hogy ennyi pénzt áldozva egy családi pihenésre nem azt kaptuk, amit korábban, illetve, amire számítottunk. Ilyen szobákat máshol Economy kategóriába sorolnak kevesebb pénzért.
Nem tartom korrektnek, hogy ezek a szoba tulajdonságok nincsenek leírva foglaláskor.
Sajnos az étteremmel kapcsolatban is negatív tapasztalatom van, rengeteg a légy, repkednek az ételek körül.
Ezek mellett már nehezebb észrevenni a jót, mert mindent kritikus szemmel néz az ember, de azt mindenképp megemlíteném, hogy a játszószoba nagyon tetszett.
Nekünk ez volt itt az utolsó nyaralásunk és ezek miatt másoknak sem ajánlom.
Nagyon sok a pozitív értékelés a hotelre, valószínűleg mások nem ilyen szobákat kaptak, ha mi is ki tudtunk volna pihenni magunkat megfelelő szobákban, akkor minden másra pozitív lenne az értékelésem.
Zsolt H.
Több éve visszajáró vendégek vagyunk, 2019-ben a fiam esküvője is itt volt. Azóta fejlesztések is voltak, jó irányban mozdultak el. A legutóbbi látogatáskor tapasztaltak viszont nagyon negatívak. Tanulókat foglalkoztatnak, ezzel nem lenne semmi gond, ha a megfelelő hozzáállással találkoztunk volna. Svédasztalos ebédet vettünk igénybe, nem éppen a legolcsóbb megoldás, de gondoltuk a választék megfelelő lesz. Az ételek nagy része pillanatok alatt elfogyott, nem töltötték fel. Ebéd után az étterem melletti teraszon kértem presszókávét, nagy pofavágások mellett kb félóra múlva meg is kaptam. Nem ilyen kiszolgáláshoz vagyunk szokva, ez nagyon sokat ront az egész létesítmény megítélésében. Remélem a késöbbiek során lelkesebbek, udvariasabbak lesznek az alkalmazottak.
György H.
Céges tovább képzésen jártunk ottt. Az étel nagyon finom volt. A kiszolgáló személyzet kedves, mosolygós. Ide biztosan vissza térünk még.