Kőbunkó Streetfood - Vecsés

Cím: Vecsés, Kőbunkó Streetfood, Dózsa György út 26, 2220 Magyarország.
Telefon: 29750420.
Weboldal: kobunkostreetfood.hu
Szakértelem: Étel-házhozszállítás.
Egyéb érdekes információk: Érintkezés nélküli kiszállítás, Házhozszállítás, Kifőzde, Helyben fogyasztás, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Díjmentes utcai parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 141 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.7/5.

📌 Helyszín Kőbunkó Streetfood

Kőbunkó Streetfood Vecsés, Kőbunkó Streetfood, Dózsa György út 26, 2220 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Kőbunkó Streetfood

  • Csütörtök: 9:00–21:00
  • Hétfő: 9:00–21:00
  • Kedd: 9:00–21:00
  • Péntek: 9:00–21:00
  • Szerda: 9:00–21:00
  • Szombat: 9:00–21:00
  • Vasárnap: 9:00–21:00

A Kőbunkó Streetfood – Egy KivÃló Étterem Vecsésen

A Kőbunkó Streetfood egy népszerű étterem Vecsésen, amely a lÃtogatók szÃmÃra egyedi és ízletes street food kínÃlatÃt nyújt. A Cím: Vecsés, Kőbunkó Streetfood, Dózsa György út 26, 2220 MagyarorszÃg. címen talÃlható, a Telefon: 29750420 telefonszÃmon érhetők el. A weboldaluk a Weboldal: kobunkostreetfood.hu címen talÃlható, ahol részletesebben tÃjékozódhatnak a kínÃlatukról és a szolgÃltatÃsaikról.

A Kőbunkó Streetfood nem csak egy egyszerű étterem, hanem egy kifőzde is, ahol a vendégek igényeinek megfelelően elkészíthetik a főételeket. Ez azt jelenti, hogy a vendégek személyre szabottabb és vÃltozatosabb ételeket kaphatnak, ami különösen nagy előny azok szÃmÃra, akik speciÃlis igényekkel rendelkeznek.

Amit a Kőbunkó Streetfood-ot keresőknek érdemes tudni

A Kőbunkó Streetfood szÃmos szolgÃltatÃst kínÃl a vendégek szÃmÃra, hogy a lehető legkényelmesebb élményt nyújtsÃk. Ezek közé tartozik:

  • Étel-hÃzhozszÃllítÃs: Ha nem szeretné a vendég a helyszínen fogyasztani az ételt, a Kőbunkó Streetfood hÃzhoz szÃllítja a rendelést, érintés nélküli kiszÃllítÃsal.
  • HÃzhozszÃllítÃs: A hÃzhozszÃllítÃs nem csak a rendelés esetén érhető el, hanem speciÃlis igények esetén is.
  • BankkÃrtyÃs és hitelkÃrtyÃs fizetés: A Kőbunkó Streetfood elfogadja a legnépszerűbb bankkÃrtyÃkat és hitelkÃrtyÃkat, így a fizetés egyszerű és kényelmes.
  • NFC-mobilfizetés: A vendégek NFC-kompatibilis mobiltelefonokkal is fizethetnek, ami még egyképp kényelmesebbé teszi a fizetést.
  • HitelkÃrtyÃk: A hitelkÃrtyÃk elfogadÃsÃval a Kőbunkó Streetfood biztosítja a szélesebb körű fizetési lehetőségeket.
  • Díjmentes utcai parkolÃs: A helyszínen díjmentes utcai parkolÃsi lehetőségek Ãllnak rendelkezésre, ami megkönnyíti a vendégek szÃmÃra a hozzÃférést az étteremhez.

Szakértelem és KínÃlat

A Kőbunkó Streetfood szakértelemmel kínÃl egy sokszínű street food kínÃlatot, mely a legfrissebb alapanyagokból készül. A kínÃlatukban megtalÃlhatók:

  • Klasszikus street food: Szendvicsök, hamburgerek, hot dogok, falafel, és még sok mÃs.
  • SpeciÃlis kínÃlat: A Kőbunkó Streetfood rendszeresen frissíti a kínÃlatÃt, és új, izgalmas fogÃsokat kínÃl a vendégeknek.
  • SzezonÃlis fogÃsok: A szezonÃlis termékek felhasznÃlÃsÃval elkészített fogÃsok garantÃltan különleges ízeket kínÃlnak.

Vélemények és Értékelés

A Kőbunkó Streetfood a Google My Businessen 141 véleményt kapott, Ãtlagos értékelésével 4.7/5. Ez azt mutatja, hogy a vendégek nagyon elégedettek az étteremmel, az étkezési minőséggel és a szolgÃltatÃsokkal. A pozitív vélemények között gyakran megtalÃlhatóak a következő szavak: ízletes, friss, gyors, barÃtsÃgos és kényelmes. Érdemes megnézni a véleményeket a Google My Business oldalon, hogy jobban megismerjük a vendégek tapasztalatait.

A Kőbunkó Streetfood egy kivÃló vÃlasztÃs azoknak, akik ízletes street foodot keresnek Vecsésen. A kényelmes szolgÃltatÃsok, a széles kínÃlat és a pozitív vélemények mind azt mutatjÃk, hogy a Kőbunkó Streetfood egy megbízható és jóízű étterem.

Összegzés

A Kőbunkó Streetfood Vecsésen egy kiemelkedő street food étterem, mely a vendégek szÃmÃra egy kivÃló élményt kínÃl. A kényelmes szolgÃltatÃsok, a friss alapanyagok és a pozitív vélemények mind azt mutatjÃk, hogy a Kőbunkó Streetfood egy értékes hely Vecsésen. Ha egy ízletes street foodre vÃgysz, ne mÃshol ne gondolj

👍 Vélemények Kőbunkó Streetfood

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Mark K.
1/5

Rendeltem szinte mindenbol. 20e+ rendeles, felhivnak, h az etlap szerinti "csirkecomb" nem kerheto kulon dobozban, mert az valojaban gyros hus... OK... Cserelni nem lehet rantottra, mert az dragabb (300 ft a kulonbseg)... OK... Vegul csak betettek egyet... Koszi?
Az etelekrol altalaban: ami nem gyorsfagyasztottbol keszul, es ebbol van kevesebb, az egyszeruen nem jo. Eheto, de nem jo.
A kolbi korrekt, bar szaraz, a melle adott kenyer mint a szahara es szetesik, minimum 2 napos.
A toast-hoz hasznalt kenyer megoregebb.
A "pulled pork" itt BBQ vizben aztatott hus-szeruseg, a marhahusi egesz korrekt de ennyi, nem kulonleges mint az ara indukalna.
A buriba olyan zoldsegeket tomnek amik nem birjak a meleget (pl. -zacsis- salatalevel)... A csonakburit zacskozzak, szottyadt, azott mire kier... A "fuszeres"-nek mondott (de nem az) csirkeszarnyon alig van hus, pici, raadasul legalabb 2x volt mar sutve. Tegnap biztos nem fogyott el... Errol csatoltam kepet is, mert olyan szep 🙂
A lepeny egesz eheto de a kilometer vastag tesztaban (ami viszont jo!), alig van feltet.

Mindent egybevetve, a reklam szerinti "minosegi alapanyagokbol"-lal sehol nem talalkoztam, kiveve az arakban...

Osszessegeben eheto, de nem jo, ar-ertek aranyban vicc, emiatt senkinek sem ajanlom...
2/5 volt, az egyseg valasza okan 1/5 lett. Arra adott reakciom alant.

EDIT, valaszra:
Eloljaroban: Nem tegeztem Onoket. Maradjunk tisztelettudoak ha kerhetem...

re 1: Az etlapra kiirt etel neve "csirkecomb", NEM gyros hus... Utobbi lehet attol meg abbol, igy kerem ne ferditsunk, ne beszeljunk felre. Ez a vasarlo megtevesztese es mint ilyen, hanyingerkelto...

re2, Lasd 1, ez netto kifogas, foleg, h nem volt gondom az arral! Felajanlottam a hivaskor, h kifizetem a kulonbozetet!!! Az se tetszett! Annak ellenere, h nem azt akartak adni ami az etlapon van, ferditik a tenyeket itt is. Vegul Onok mondtak, h "megoldjuk"...

re3, Nem allitottam, h nem helyben keszitik el, de a rantott hus, mozzarella rud es rantott jalapeno egesz biztos, h elore gyartott es fagyasztott.
Roppanos, ja. Mert ketszersult es csont szaraz.
Nem erdekel hany pozitiv ertekelesuk van, ez nem valtoztat a velemenyemen.

re4, OK, leven velemeny, nincs mire reagalnom.

re5, Ez netto butasag. Ha egy olasz pizzeria csulkos bablevest kinal, az olyan is. Mas kerdes, h nem teszi, mert rossz minosegu vackot nem akar arusitani. Ennel az etteremnel ez a fajta igenyesseg miert nincs jelen?

re6, Mashonnan rendelve el szoktak maradni ezek a termeszetes velejarok. Fura. Biztos valaki mas hibaja ez is.

Wolt szallitas: Tudtommal az ettermek szoktak kesni, nem a futarok. A szallitas cirka 15 perc volt.

Esely: Az megvolt. Megjegyzem burgert is rendeltem, arrol is irtam...

Hazudozas, ferditgetes es felrebeszeles helyett tanulni kene a kritikabol. Levettem azt az 1 csillagot is emiatt. Remelem tanulunk belole.

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Eszter L.
5/5

Nagyon jó hangulatos kis hely, a felszolgálás csillagos ötös, mindenki cuki és kedves. Egy sárkány hambit kértem, és jó csípős volt, pont ahogy szeretem. Csak ajánlani tudom 🙂

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Vince M.
1/5

Sajtburger csónakburgonyával, csirke box, csónak burgonyával, gyümölcsleves. Ez volt a rendelés, kár, hogy nem elôbb olvastam véleményt. Elszomorító minőség az egészből a csónakburgonya ehető, na de mire ideért a futár vele szottyos volt.
A futár zseni, hozza a kőbunkó jelzőt. 🙂
Ha tehetitek ne rendeljetek innen semmit, moslék jó drágán. Bár ne üzemelnének ilyen helyek!

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Dea F.
3/5

Nagyon szerettük, sokszor rendeltünk már. Mindig kifogástalan volt az étel (sőt!), a kiszolgálás is annyira udvarias, hogy ritka az ilyen.
Tenyleg úgy éreztük mindig, hogy itt szívből csinálják az ételt, és a minőségén is meglátszott ❤️
Jó volt ide betérni!

Tegnap rendeltünk újra, ünnepléshez, nem kis összegű rendelés volt.
Az úr már a telefonban is "roppant furcsa" volt, a rendelés végén konkrétan köszönés nélkül lerakta.
Élőben sem volt jobb sajnos: úgy éreztük, hogy szívesseget tesz a kiszolgálással (finoman fogalmazva), de legkevésbé sem tudnám vendéglátásnak nevezni... 😔
Örülök, hogy korábban már jártunk itt, és megtapasztalhattuk az igazi vendéglátást, mert ha ez lett volna az első alkalom, biztosan nem jöttünk volna ide többet!
Az étel sem tükrözte az eddigieket sajnos, nem volt jó kör... 😔
Nem tudom, a jövőben újra próbálkozunk e még, előrendeléssel biztosan nem; maximum odamegyünk és megnézzük, ki készíti az ételt...

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Nándor V.
5/5

Sziasztok!

Fotót nem készítettem a hambiról most. 🙂
De viszont egyik kedvenc hamburgeresünk lettetek! Brutál finom a buci mindig puha, a hús is kiváló,mindig melegen kaptuk meg.
Csak így tovább!

Köszönjük szépen!
Vanda&Nándi

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Zsuzsanna N.
5/5

Burgert rendeltünk, a hűvös idő miatt, inkább csomagolva kértük, hazavittük. Gyorsan megkaptuk, finom volt. Teljesen rendben volt. Bátran ajánlom mindenkinek! Biztosan visszatérünk! 😊 Fotót majd legközelebb készítek 😉

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
kullar T.
5/5

Egy nagyon finom hamburgert ettem! A hús kiválóan van megsütve , a szósz fantasztikus és igazi minőségi buciban van elkészítve!
Megyek máskor is!

Kőbunkó Streetfood - Vecsés
Bálint F.
5/5

Volt szakács és vendéglátós kritikus szemmel is nagyon jó a hely fiatalos lendületes kedves kiszolgálás minőségi ételek, minden kimagaslóan finom volt érezhető volt a szakértelem és a törődés az ételekben. Egyedül a sültkrumplin hiányoltam valami extra fűszert. Mindenkinek ajánlom, kiváló hely !!! Köszönjük szépen az élményt !
És külön köszönjük a figyelmességet, hogy kihozta a kocsihoz és így a gyerekekkel be tudtunk addig ülni nem kellett a hidegbe várni!

Go up