Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés

Cím: Vecsés, Halász Vendéglő és Panzió, Fő út 86, 2220 Magyarország.
Telefon: 29350205.
Weboldal: halaszvendeglo.hu
Szakértelem: Étterem.
Egyéb érdekes információk: Szabadtéri asztalok, Kifőzde, Helyben fogyasztás, Kiváló kávé, Nagyszerű borválaszték, Nagyszerű desszert, Nagyszerű sörválaszték, Ebéd, Vacsora, Vacsora egyedül, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető mosdó, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely, Alkohol, Bor, Falatozó, Halal étel, Kávé, Késő esti étkezés, Kis mennyiségek, Koktélok, Különterem, Sör, Tömény italok, Vegán lehetőségek, Vegetáriánus ételek, Ebéd, Vacsora, Catering szolgáltatás, Desszert, Asztalok, Felszolgálás, WC, Alkalmi, Barátságos, Nyugodt, Romantikus, Csoportok, Turisták, Javasolt asztalt foglalni ebédre, Javasolt asztalt foglalni vacsorára, Lehet foglalni, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Etetőszékek, Gyermekmenü, Kisgyermekeknek megfelelő, Díjmentes parkoló, Díjmentes utcai parkolás, Parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 1152 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.4/5.

📌 Helyszín Halász Vendéglő és Panzió

Halász Vendéglő és Panzió Vecsés, Halász Vendéglő és Panzió, Fő út 86, 2220 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Halász Vendéglő és Panzió

  • Csütörtök: 11:00–22:00
  • Hétfő: 11:00–22:00
  • Kedd: 11:00–22:00
  • Péntek: 11:00–22:00
  • Szerda: 11:00–22:00
  • Szombat: 11:00–22:00
  • Vasárnap: 11:00–22:00

Halász Vendéglő és Panzió

Halász Vendéglő és Panzió egy kiváló minősítésű étterem és szálláshely Vecsésen, amely számos különlegességgel várja vendégeit a Fő út 86. szám alatt. Telefonszámuk: 29350205, honlapjuk: halaszvendeglo.hu.

Az étterem szakértelem: Étterem. Sok szempontból kiemelkedik a többi közül, beleértve a szabadtéri asztalokat, a kifőzdét, a helyben fogyasztást, a kiváló kávét, a nagyszerű bort, a desszertet és a sörválasztékot.

Elérhetőségek és kiszolgálás: Egyedül is tudnak vacsorázni, kerekesszékkel megközelíthető a bejárat, a mosdó és a parkoló, továbbá az ülőhely is. Készülnek alkoholos és alkoholmentes italokra, koktélokra, sörre, tömény italokra, vegán és vegetáriánus ételekre.

Szolgáltatások: Catering, desszertek, asztalok, felszolgálás, WC, alkalmi események lebonyolítása. A vendégek barátságos, nyugodt és romantikus hangulatban fognak érezni. Ideális csoportok számára és turisták számára is. Javasolt asztalt foglalni: mind ebédre, mind vacsorára. Foglalás: Lehetőség van foglalásra, több fizetési módszer is elérhető, beleértve a bankkártyás, hitelkártyás és NFC-mobilfizetést.

Családbarát: Etetőszékek, gyermekmenü, kisgyermekeknek megfelelő. Parkolás: Díjmentes a utcán és a parkolóban.

Vélemények: Ennek a cégnek 1152 véleménye van a Google My Businessen. Átlagos értékelés: 4.4/5.

👍 Vélemények Halász Vendéglő és Panzió

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
Zsolt G.
5/5

A mai nap folyamán egy kellemes ebédre tértünk be, a 2000es években rendszeres látogatói voltunk a helynek és kíváncsiak voltunk a halászlé még mindig olyan-e mint anno.... És igen, isteni fínom a harcsa halászlé, a "kis" adag akkora csészében érkezett hogy szinte megfelelt egy nagyadagnak is, kellemesen sűrű volt az alaplé "paszírozott" ami nekem a nagy kedvencem.
A második fogás is remek volt, a steak állagát nagyon eltalálta a szakács, a tökéletes kategória, a sült hagyma és a fűszeres steak burgonya is nagyon passzolt hozzá. A hely hangulata nagyon kellemes, a kiszolgálás kedves, nem kellett sokat várni semmire.

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
oszito A.
1/5

Mai napon voltunk a párommal.... Háát...elég kiábrándító .... Bementünk és kb mintha mi sem történt volna oda kellett menni a pulthoz .... Nem nagyon hajkurásztak minket ,hogy mit szeretnénk stb... Kértem étlapot és leültünk.... Aztán kb senki sem jött oda...oda mentem ismét a pulthoz és ott leadtam a rendelést. . más étteremben ez nem így szokás . Megkaptuk kb 15 percel utánna az ételt. Töltött káposztát rendeltünk mind a ketten... De inkább toroskáposzta jellegű volt az étel .... A rengeteg mellé rakott savanyúság miatt és ez teljesen el is húzta az egész ételt. A hús nagyon száraz volt ... és az egyik fele hideg volt a töltött káposztának... gondolom a hűtőből vehették ki.A tálalás egyedül ami tetszett. Aztán mikor elfogyasztottuk akkor dobbentunk rá ,hogy várni kell mert akkor esznek a dolgozók.... Aztán amikor jött odaszóltam a hölgynek hogy szeretnénk kérni a számlát.... Azt mondta rendben.... Aztán nemjött .. végül a férfi pincérnek is szóltam ő odahozta a számlát. Fizettünk és egy kis borravalót is hagytunk. Vendéglátásból kellene még tanulni. Nem szeretnénk többször ide menni .... Mégjobban kiábrándító ,hogy nem kérdezték meg ,hogy ízlett e az étel és azt sem ,hogy desszertet kérünk vagy bármi más egyebet.... Soha többet..... Ha étterembe szeretnétek menni inkább keressétek más helyet. Tisztelettel

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
Károly K.
3/5

Valamikor régen itt nagyon finom halászlét lehetett enni, mondtam is a pincérnek, hogy vagy 10 éve én itt egy nagyon finom halászlét ettem, erre ő megjegyezte, hogy "az már elfogyott"!
Maga az alaplé olyan csípős volt, hogy ettől semmilyen más ízt nem lehetett érezni, nekem ettől mindig az a gyanúm támad , hogy el akarnak ezzel valamit fedni.Egy gyerek hogyan enne ebből?A hal darabok elszomorítóak, persze mióta tenyésztett szürke harcsát ehetünk , nem is várhatunk nagyon mást !
Most már értem, hogy mire gondolt a pincér a megjegyzésével.
A túrós csusza viszont rendben volt!

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
Enikő K.
5/5

Nagyon nagyon finom és friss ételek, hangulatos hely, kedves, gyors kiszolgálás! Jó ár-érték arány.

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
Patrik B. V.
5/5

Az évek során többször jártunk már itt a barátommal egy kellemes beszélgetés keretein belül ebédelni. Szinte mindig ugyan azt a 3 féle ételt esszük rendületlenül (Gulyás, Kijevi csirke, marhapörkölt). A tisztasággal megvagyunk elégedve minden alkalommal. A pincérek kedvesek, hangosan köszönnek és mindig illedelmesek. Nyáron és télen is bent sosem éreztük, hogy túl meleg vagy épp hideg lett volna, nem restek alkalmazni a fűtésnek és a légkondinak nevezett csoda eszközöket. Az itt kifizetett összegért összességében azt kapom amit elvárnék mindenhol máshol is.

Köszönjük szépen a mai napot is!

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
Ákos F.
1/5

Elorefoglalt asztalunk volt. Idoben erkeztunk. Nem voltak sokan az etteremben. Etlapot, itallapot 10perc utan kaptunk. Rendelestol szamitva tobb mint 1 oraja ulunk jelenleg. Italokat mar kihoztak.
4 foetel rendeleserol beszelunk... Egyaltalan nem ajanlom a helyet. Szerintem egy foetelt 20-30percen belul kotelesseguk lenne felszolgalni.
Egyelore az etel minosegerol nem tudok nyilatkozni.

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
Mihály K.
5/5

Nagyon finom volt a Hágen Bugli leves és a pontypörkölt túróscsuszával. A pontypörkölt még jobb lett volna, ha nem lett volna benne az az 1-2 szálka. Szuper volt minden! Köszönjük!

Halász Vendéglő és Panzió - Vecsés
János K.
5/5

Nagyon meg voltunk elégedve az étellel amit fogyasztottunk, a tisztasággal, kiszolgálással.Lehet változtatni is az étel összetételén Pl: aki más tölteléket szeretne a rántott húsba, sajt helyett lehet gomba vagy velő is. Nagyon segítőkészek. Köszönjük!

Go up