Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó

Cím: Szikszó, Garbóczi Autós fagyizó, Kassai út 2, 3800 Magyarország.
Telefon: 46396600.

Szakértelem: Fagyizó.

Vélemények: Ennek a cégnek 376 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.4/5.

📌 Helyszín Garbóczi Autós fagyizó

Garbóczi Autós fagyizó, located at Cím: Szikszó, Garbóczi Autós fagyizó, Kassai út 2, 3800 Magyarország, is a popular ice cream parlor known for its delicious pastries, ice creams, and coffee. The friendly staff and reasonable prices make it a favorite among locals.

Unfortunately, the pastry shop is usually closed entirely, with only the drive-thru ice cream section in operation. Many customers hope that the pastry shop will not completely close, as they enjoy visiting this location. The average rating on Google My Business is 4.4/5, based on 376 reviews.

Szakértelem: Fagyizó

The primary specialization of Garbóczi Autós fagyizó is ice cream, which they have been serving to customers for years.

Location and Directions

The ice cream shop is located in Szikszó, Hungary, at Kassai út 2. Visitors can easily find it using the address or GPS navigation.

Telephone

If you want to reach the staff of Garbóczi Autós fagyizó, you can call them at 46396600.

👍 Vélemények Garbóczi Autós fagyizó

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
Dániel B.
5/5

Retro a cukrászda de nagyon finomak a sütemények, a fagyik és a kávé, és mindez jó áron.
Kedvesek az eladók, összességében nagyon jó hely.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Sajnos a cukrászda általában már nincs nyitva teljes egészében, csak az autós fagyizó rész üzemel.
Remélem nem fog teljesen bezárni, nagyon szeretünk ide járni.

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
Péter L.
1/5

Úgy gondoltuk, jó választás ha velük csináltatjuk az esküvői tortánkat!
Hófehér, ELEGÁNS tortát szerettünk volna.
Meg volt az elképzelés, amit személyesen és fotókkal illusztrálva küldtünk el nekik emailben is!
Lehetőséget megadtuk, hogy ha bármilyen kérdésük támad hívhatnak a díszítéssel kapcsolatban.
Ez nem történt meg, sőt önkényesen BARNA krémmel kidekorálták.
Ezzel az esküvőnk napján szembesültünk!
Nem érdekelte őket reklamációnk, flegmák voltak, még nekik állt feljebb!
Teljes árat kellett fizetnünk érte!
(Az esküvőnk helyszínén a cukrásznak sikerült teljesen újjá varázsolnia a torta külsejét!)
Felháborító, hogy ezt meg merik tenni egy esküvői tortával!
Senkinek nem ajánlom a helyet!!!

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
Viktor P.
5/5

Finom volt minden (a süti és a fagyi is), és kedves a kiszolgálás. Igazi 90-es évek hangulatú a terasz! 🙂

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
Gabriella G.
5/5

Nagyon finom sütit kaptunk, köszönjük! 🙂

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
Ilona B. S.
4/5

Finomak a sütik, visszajáró vendégek vagyunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
a K.
3/5

Gyerekkorom óta ismerem, (akkor Kozalek fagyizó volt) remek fagyit készítenek, de a múltkor kb 2 hónapja az autós rész volt csak nyitva, de a minőségben nagyot csalódtam:( Nem is hasonlított a megszokotthoz, ráadásul pohárba kértük, amibe fa kiskanalat tettek, aminek az ízét éreztük .

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
János S.
1/5

Sajnos a fagylalt íze és állaga nem megfelelő (ízetlen, volt ami nem volt "kifagyva" rendesen). A kiszolgáló idősebb hölgy siettet, pedig süteményeket is szerettünk volna vásárolni.

Garbóczi Autós fagyizó - Szikszó
Ferenc T.
3/5

A környék legfelkapottabb és legdragabb cukrászdája. Bár a sütemények inkább kommersz készítmények. Sajnos erezni lehet a mesterséges ízesítőt, ennek ellenere nem elegge izletesek, ... sajnos semmi rendkivuli. Hat féle sütit vettem, kóstoltam, egyszerűen csak átlagos.

Go up