Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza

Cím: Orosháza, Fehér Hattyú Panzió & Étterem, Fasor u. 13, 5904 Magyarország.
Telefon: 68510330.
Weboldal: feherhattyu.hu
Szakértelem: Vendégház, Étterem.

Vélemények: Ennek a cégnek 530 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.6/5.

📌 Helyszín Fehér Hattyú Panzió & Étterem

Fehér Hattyú Panzió & Étterem

Cím: Orosháza, Fehér Hattyú Panzió & Étterem, Fasor u. 13, 5904 Magyarország.

Telefon: 68510330.

Weboldal: feherhattyu.hu.

Szakértelem: Vendégház, Étterem.

Ez egy kultikus hely, ahová nagyon szívesen visszatérünk, mert a szobák jól felszereltek és a vendégház nagyon kedves.

A legenda érkezésével és tipikus magyar ételével gyakran ebédelünk vagy vacsorázunk itt. A vendéglőben nyitva van, és a legfrissebb hírek és ajánlásokat a honlapján is megtekinthetnek.

Opinie

Ennek a vendéglőnek 530 véleménye van a Google My Businessen.

A átlagos értékelés 4.6/5.

Miatt nagyon segítőkészek, kedvesek, a szobák jól felszereltek. Ha lehetne több csillagot adni azt is kimaxolnám 🙂

A legendás Fehér Hattyú.

El sem tudnám képzelni Gyopárosfürdő nélküle. Kultikus hely, A mai napig szívesen ebédelünk vagy vacsorázunk itt.

Régen élőzenés esték voltak és rengeteg vendég. Talán egyszer újra a régi lesz.

👍 Vélemények Fehér Hattyú Panzió & Étterem

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
Füssy K. B.
5/5

Nagyon segítőkészek, kedvesek, a szobák jól felszereltek. Ha lehetne több csillagot adni azt is kimaxolnám 🙂

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
Berta P.
5/5

A legendás Fehér Hattyú.
El sem tudnám képzelni Gyopárosfürdőt nélküle. Kultikus hely, A mai napig szívesen ebédelünk vagy vacsorázunk itt.
Régen élőzenés esték voltak és rengeteg vendég. Talán egyszer újra a régi lesz.

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
István Z. P.
3/5

A Gyopár Lodge-ban szálltunk meg ide csak vacsorázni sétáltunk át,mert ez volt a legközelebb a szállásunkhoz. Az értékelések alapján nagy reményekkel indultunk el.
Étlap megfelelő választékot kínált. 7-en voltunk, nem foglaltunk, de kaptunk asztalt. 3 levest kértünk előre melyre 40 percet vártunk a főételekre további 35 percet. Aki nem kért levest egyszerű összeadással kiszámolhatja, hogy több mint egy órát várt az ételére! A levesek jók voltak de semmi extra.
A 7 főételből 4 szinte ehetetlenül sós volt. A pincérnek esélyünk sem volt szólni mert nem láttuk, de igazából nem lett volna értelme sem mert annyira éhesek voltunk, hogy nem tudtunk volna még várni újabb 35-40 percet a cserére. Megettük. Kiíttuk utána a Tiszát is!
Gyorsan rendeltünk még pár desszertet, bár ne tettük volna. De úgy gondoltuk,hogy a só dopping után kell az édes!
A somlói középszerű ázott piskóta sima csokiöntettel, a gesztenyepüré tele nyomva mű tejszínhabbal, a csokiszuflé receptúráját pedig nagyon át kellene gondolni, mert nem volt valós szuflé. Nekem ez a desszert vanília fagyit kívánt volna, helyette pisztáciácia fagyival érkezett!
Pincérek kedvesek, humorosnak,közvetlenek voltak bár a tegeződést kicsit erősnek éreztem!

Összességében: a kiszolgálás nem reménytelen a konyha hagy némi kívánnivalót maga után……

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
Egyed S. ?.
4/5

Két család voltunk ott ,hétvégén ebédelni.A gyerek menüben szereplő húsleves csigatésztával langyos és sajnos ízetlen volt !A csirkemell steak parmezános krumplipűrével finom volt igaz semmilyen formában nem éreztem a parmezán jellegzetes ízét benne!A lassan készűlt sertéstarja lecsókrémmel volt a legízletesebb ,abban nem volt hiba!A rámen is kiadós volt ,és finom,a libamáj brulée sem volt egy nagy ízorgia!A hely nagyon szép,a kiszolgálók,össze -vissza nem megbeszélve kié melyik asztal jöttek többször fölvenni a rendelést.
A mellékhelyiség igényes ,tiszta volt!10ből 8 pontot adnék ,összeségében finomak voltak az ételek!A húslevesen viszont még van amit dolgozni!

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
Béla M.
2/5

Jó kis hely. Kár,hogy egy ilyen hely,nincs felkészülve arra,hogy "teltház" lehetséges ünnepnapon.
Szegedről jöttünk 4személlyel. A benti hely volt tele,mi kint ültünk le. Már akkor jelezte kedvesen a pincér,hogy nem tudnak minket kint kiszolgálni,plusz a konyha nem bírja a rendeléseket,így 45perc minimum a várakozási idő. Kicsit bosszantó dolog,ezért egy kv után inkább továbbálltunk. Többen így távoztak,amíg ott tartózkodtunk.

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
Bbbb B.
4/5

Az étel isteni, a mosdó tiszta, az alkalmazottak kedvesek. Egyedül a limonádé volt az, ami kevésbé ízlett, elég tömény volt és nem volt finom. De egyébként teljes mértékben ajánlom.

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
Piroska M.
5/5

Nagyon jó hely aki teheti foglaljon itt szállást!

Fehér Hattyú Panzió & Étterem - Orosháza
László ?.
5/5

Nagyon jó konyhát vezetnek.
Régebben aludtam is itt, az is rendben volt.
Ajánlom.

Go up