Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok

Cím: Siófok, Dharma - Mentett Állatok Kertje, Jódi hegy 0182/44, 8600 Magyarország.
Telefon: 209721103.
Weboldal: dharma.garden
Szakértelem: Állatkert, Állatvédő szervezet, Állatjóléti szervezet, Állatmenhely, Ellátás nélküli szálláshely.
Egyéb érdekes információk: Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, Kisgyermekeknek megfelelő.
Vélemények: Ennek a cégnek 144 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 3.9/5.

📌 Helyszín Dharma - Mentett Állatok Kertje

Dharma - Mentett Állatok Kertje

Címként: Siófok, Dharma - Mentett Állatok Kertje, Jódi hegy 0182/44, 8600 Magyarország.

Az Alapító: Dharma Kertek

Műhely- és működési leírás

A Dharma - Mentett Állatok Kertje egy kismértékű, árnyas kert, ahol az állatokat tárolhatjuk és elláthatjuk, anélkül, hogy a környezetre történő káros hatás fennállna.

Érdekességeink: Állatkert, Állatvédő szervezet, Állatjóléti szervezet, Állatmenhely, Ellátás nélküli szálláshely.

Az elérhetőségek

Tel.: 209721103., Weboldal: http://www.dharma.garden/., Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, Kisgyermekeknek megfelelő.

A kismértékű kertünkből az alapítók, a munkavállalók és a látogatók számára igénybe vett termékeinket, szolgáltatásait, műhelyhelyiségeinket várják.

👍 Vélemények Dharma - Mentett Állatok Kertje

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Dániel P.
5/5

Egyszerre ertettem meg, hogy lehet egyik ertekeles 1 pontos, mig a kovetkezo 5 pontos. Mi amikor megerkeztunk azt hittuk bezart a hely, sehol senki, csak az utcarol belathato furdo blokkot lattunk meg egy ures mezot. Telefon kikapcsolva.

Epp fordultunk volna vissza amikor egy uriember kijott elenk es beengedett. Befele setalva bontakozott ki a hely szepsege es az ott befogadott alatok. Nagy elmeny volt a kicsiknek biztosan visszajovunk meg csak ajanlani tudjuk.

Mj nem szalltunk meg, bar biztos izgalmas lehet az allatok kozott eltolteni egy estet. Konfort szempontjabol kar keresni az 5 csillagos medences szobat, de ez nem is errol szol szerintem.

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Nagy-Tóth D.
5/5

Nos , ez az a hely ami szelíden simogatja az ember lelkét. Minden darabnak , alkotóelemnek története van ezen a helyen. Pontosabban nem is története, mert mese ez. A gondolatok, a rezgések az energiák itt kéz a kézben járnak.
Szomorúan olvastam a lentiekben hogy sokak nem voltak elégedettek ezzel az egyedülállóan ki finomult szállással.
A személyzet ( a család ) színvonalas munkájára 5 csillagot adok, hiszen mikor nem tudtam elvinni A-ból B-be a két hosszúlépést, a két adag lecsót , a két zsemlét és a két palacsintát a személyzet összes tagja megfogott valamit és a rendelkezésemre álltak szó nélkül.
Szintén 5 csillagot kap tőlem az energiaforrás , az áram. Szinte minden négyzetméteren töltődik a test-lélek egyaránt és ha emlékeim nem csalnak ,energiatakarékos égőkkel világítják be azokat az emberben élősködő sötét szegleteket amik néha elveszik a fényt.
4,9 csillagot szeretnék adni az 500 m-es mozgólépcsőnek, illetve a liftnek ami folyton és folyton a szívemmel játszik mikor felérek a hegyre vagy éppen le a völgybe. (tükör nincs benne ezért a -0,1 …már akinek)
Folytatnám soraimat azzal, hogy a tv-ben egy adás megy, Animal Planet testközelből. Apró bogarak gyűjtögetésétől a lovak békességén át a madarak száguldó szabadságáig. 5 csillag.
(+ 1 hullócsillag hogy jelen esetben a narrátor én magam lehettem. )
5 csillag dukál a mellékhelyiségnek, a zuhanyzónak.
Tiszta, szép , harmonikus. Belső megtisztulást biztosít.
Nagyon nagyon szomorú , hogy ennyi rinyálás megy a hely körül. Csodálat hogy létezik , büszkeség hogy a miénk IS. Aki nem fogadja be a helyet magába az hogy várja el hogy a hely befogadja őt? A jelenlétét.
Ugyan..
Mély hálával tartozunk a helynek és nektek,köszönjük!

Tisztelettel : Mentett Emberek Kertje

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Andrea K.
5/5

Keresztapánál voltunk a csodaszép farmján. Az összes állat a szívünkbe lopta magát a hely szellemével és a táj szépségével és meghittségével együtt. Találkoztunk táborozó gyerekekkel, akik felhőtlen boldogsággal élvezték a nomád tábor adta lehetőségeket. Jó volt látni, hogy létezik még olyan hely, ahol helyén van az értékrend és a szív a fontos! ♥️ Csabit és Gabit pedig egyszerűen imádjuk! Emberi gondossággal és feltétel nélküli érzelmekkel dolgoznak azon, hogy ember, állat és természet összhangba kerüljön egymással. 🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️ Felejthetetlen nap volt! ♥️♥️♥️

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Virág K.
1/5

Aki sátorozni szeretne annak tökéletes választás, amennyiben nem akar sátrat cipelni, de hasonló körülményeket szeretne. Mi inkább faházas élményt szerettünk volna, de, mint tudjuk, nem mindig kaphatunk meg mindent. Mint a képek is tükrözik egy tyúkól a faháznak nevezett izé, ahol az ember a 2vel arrébb lévő ember horkolását, forgolódását is megérzi. Az állatok kb dísznek vannak, a szállás közelében egy darabot nem láttunk, a háznak nem nevezhető izék mindentől távol voltak, amit esetünkben (1 hetes bicikli túrára érkezők esetében) nem vettek figyelembe, így a 40kg-os csomagokkal kellett fel le közlekednünk a mosdó és a fekvőhely között, ami kb 500m vagy több emelkedőn. A szállás olyan mint amire rá se nyitják az ajtót, madarak, hangyák, hatalmas pókok lakhelye. Takarót párnát meg se kérdeztük, nem is volt, nyilván egy bicikli túrára nem visz ilyeneket az ember. A mosdóban magánszféra nincs, arról pedig elfelejtettek tájékoztatni minket, hogy van hozzánk közelebb is, ne álljunk sorba 10en a fentiért. A vizes blokkot első blikk után annyiban is hagytuk... A bejelentkezés egy fájdalom volt, 20 percig tartott mivel az arrogáns tizeniksz éves tulajdonos(?)ok inkább megvárták, míg hónapokkal ezelőttig visszakeressük a fizetési bizonylatot, mint, hogy felkészülten várják a szállásra érkezőket. És a telefon. Komolyan felháborító, hogy nem képesek felvenni térerőre hivatkozva, mikor mindannyiunk (csoporttal voltunk) különböző szolgáltatóktól bármikor rendelkeztünk térerővel. És akkor a tulajok. Arrogancia, sznobizmus, különösen a fiatal srácok. Kaptunk ha kértünk, sokadik szólásra és szájhúzogatásra. Változtassatok a hozzáálláson és akkor minden jobb lesz. Ja meg néha takarítsátok ki a bódékat ennyi. Aki szereti az off the grid életmódot csodálatos élmény lehet, ugyanis a táj szép. És ennyit a pozitív dolgokról.

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Boglárka F.
5/5

Annyira jó ez a hely! Ha valahol el akarom engedni a hétköznapi stresszt, azt itt mindig meg tudom tenni. Már többször voltam a Dharmán és alig várom hogy ismét visszatérhessek. Nagy hatással van az emberre a sok ló, bika és a természet közelsége. Klassz a zuhanyzók és bungallók kreatív egyszerűsége. A tulajdonosok nagyon jófejek, ha problémám volt mindig tudtak segíteni.

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Edit L.
5/5

Gyönyörű, csendes, békés környezetben szabadon legelésznek a mentett állatok, keresik az ember közelségét, nagyon szelídek, barátságosak. A grillezést most kihagytuk, mert a dézsafürdőből a naplemente egy igazán különleges élmény volt, nem tudtunk kiszállni. Majd legközelebb, ha megyünk hosszabb távra, ezt is bepótoljuk. A szállás a nevénél (NOMÁD) sokkal jobb, igyekeztek a zuhanyzót, mosdót is úgy kialakítani, hogy a lehető legközelebb maradjunk a természethez. Naponta többször takarítják, tökéletes rend és tisztaság fogadott. Figyelmetlen voltam és nem olvastam el, hogy csak lepedő van, de ebből sem volt gond, kölcsönöztem a recepción. Segítőkész, kedves, vidám fiatalok fogadtak, akik részletesen be is mutatták a fontosabb tudnivalókat, meséltek a szomorú sorsú állatokról. Igazán varázslatos hely, mindenkinek ajánlom.

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Cat A.
5/5

Kedvesek, az állatok cukik, nyugodt, csendes.
A negatív véleményezőknek pedig ez egy nomád életet követő állatmenhely ami önfenntartó. Szerintem remek ötlet, elszakadni a nagyvárostól, élvezni a természetet. Aki nem erre vágyik menjen 5 csillagos szállodába. Mi tudtuk mi vár ránk és egyáltalán nem csalódtunk. Pécsiként nagyon jó volt egy balatoni fürdés után ide lemenni, állatokat simogatni, csendben, nyugalomban aludni. Igen, konnektor sincs a bungallókban, csak a pultnál, de ahhoz hogy élvezzük a pillanatot, kikell szállni a mobiltelefonból és nem merül le pillanatok alatt.

Dharma - Mentett Állatok Kertje - Siófok
Zoltán H.
4/5

Összességében egy nagyon különleges hely. Az állatok és a természet közelsége, feküdni egy pokrócon a csillagos ég alatt... Fantasztikus volt.
A bungalók árammal/világítással való ellátása, ill. a mellékhelységek megvilágítása még tovább fokozhatja a hely értékét.

Go up