BalatonPRO - Siófok

Cím: Siófok, BalatonPRO, Hársfa u. 40, 8600 Magyarország.
Telefon: 704925981.
Weboldal: balatonpro.hu
Szakértelem: Vállalati iroda.
Egyéb érdekes információk: Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, WC.
Vélemények: Ennek a cégnek 69 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.5/5.

📌 Helyszín BalatonPRO

BalatonPRO: A vezető vállalati iroda a Balaton partján

BalatonPRO a Siófokon található első kétcsillagos hoteleszerviz, amely számos évtizedes tapasztalattal rendelkezik a vállalati iroda területén. A Hársfa u. 40. alatt működő cég kimagasló szakértelemmel és professzionális szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Elérhetőség és látogatás

Cím: Siófok, BalatonPRO, Hársfa u. 40., 8600 Magyarország

Telefon: 704925981

Weboldal: balatonpro.hu

Szolgáltatások és különlegességek

A BalatonPRO szakértelemmel bíró csapata többek között konferenciák, rendezvények, esküvők, és vállalati team building események lebonyolításában segít. A kerekesszékkel is megközelíthető parkoló és az accesszible WC-k biztosítják, hogy minden vendég kényelmesen eljuthasson a szolgáltatásokhoz.

Vélemények és értékelések

A BalatonPRO-nak 69 véleménye van a Google My Businessen, amelyek alapján az átlag értékelés 4,5/5. A vendégek számos esetben említik a professzionális szervezést, a barátságos személyzetet és a kiváló minőségű szolgáltatásokat.

Nagy Ricsi fotószolgáltatás

Nagy Ricsi fotószolgáltatás különösen népszerű az esküvőkön és rendezvényeken. Az egyedülálló esküvői fotózás a Balaton partján örökké emlékezetes pillanatokat rögzít. Csapó Gábor fotós ugyancsak nagy értéket képvisel a cég szolgáltatáscsomagjában.

A BalatonPRO egyedülálló kínálata, szakértelme és barátságos környezete miatt mindenkinek csak ajánlani tudjuk

👍 Vélemények BalatonPRO

BalatonPRO - Siófok
György D. S.
5/5

Nagyon nagy élmény volt a mai esküvői fotózásunk Siófokon 💍 Nagy Ricsivel, aki a kapitányunk volt ⚓️⛵️ és Csapó Gáborral, aki pedig a fotósunk 📸 🥰. Gyönyörű és vidám 2 és 1/2 órát töltöttünk el egy vitorláson ⛵️ miközben festői naplementében hajóztunk 🌅. Különleges délutánban volt részünk és mivel esküvői fotózás volt, ezért megismételhetetlen, mindez kötetlen és baráti hangulatban. Hálásak vagyunk érte és köszönjük! 🙂🥰 Mindenkinek csak ajánlani tudom! 🙂✅

BalatonPRO - Siófok
Timi M.
1/5

Hónapokkal előre lefoglalt hajónkról a kiálláskor derült ki, hogy motorhibás, így teljesen használhatatlan volt. Az ilyesmi előfordulhat, de ami igazán kiábrándító, az az ügyfélkezelés: minősíthetetlen stílusban beszéltek velünk, abszolút nem éreztették azt, hogy sajnálnák a kialakult helyzetet. Azonnali megoldás helyett 8 felnőttet és 2 gyereket várattak több mint 1,5 órán át, majd közölték, hogy a hajó jelenleg nem javítható, így ugrott 10 ember napja, amire tényleg hónapok óta készültünk.

A műszaki gondokon túl a hajó tisztasága is kifogásolható volt. Bár azt mondták, alaposan kitakarították, a valóság egészen más képet mutatott. Úgy tűnik, ez az alapállapot, amire számíthat, aki ezt a céget választja.

BalatonPRO - Siófok
Zsanett P.
5/5

Hatalmas élmény, csak ajánlani tudom őket! 😌
Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatással, felkészültek voltak, minden időben és rendben zajlott, a kért vitorlást kaptuk, igényes és jól felszerelt volt, a kapitány nagyon kedves és barátságos.
Felejthetetlen emlék! 😍

BalatonPRO - Siófok
Zoltán K.
1/5

Budapestről érkeztünk Balatonföldvár kikötőjébe péntek reggel átvenni a vitorlást. Már az átvétel sem ment zökkenőmentesen. Korábbra hívtak bennünket aztán mégis egy órát várattak mire megtörtént a hajó átadása. Persze ez legyen a legkisebb probléma.
Ezután próbáltunk kiállni és a jó szelet kihasználva vitorlázni ha már ezért érkeztünk. Viszont a kikötőből való kiállás kínlódás volt mivel utólag kiderült a kormány lapát megsérült korábban és ezt nem javították meg. Mit sem sejtve a problémáról hamar feszült lett a helyzet amikor a drága hajók között lavírozva igyekeztünk nem kárt okozni másoknak és magunknak.
Eközben egy alkatrész megadta magát a motorban amiből egy 6 órás várakozás következett míg a szerelő megérkezett és elvégezte a szükséges javítást. Mi pedig ültünk és vágyakozva néztük ahogy mindenki más élvezi a balatoni vitorlázás nyújtotta élményt.
Másnap reggel kihasználva a jó szelet ki futottunk a vízre és bele kezdtünk amiért érkeztünk. Ekkor újra a “trükkös” kormány miatt, kezdetben élvezhetetlen volt a vitorlázás. Feszültség a kormányzási nehézségek miatt. Miután rájöttünk hogy valami baj van. Elkezdtük megtanulni mikor hogyan reagál a kormány, pár óra után bele is jöttünk, már amennyire lehetséges.
Így utólag bele gondolva ha elmondják a hajó átadásakor, hogy mi a probléma felkészülve élvezetesebb lett volna a napunk es biztonságosabb.
A kormányzásra nem a megszokott módon reagáló hajó a Balaton egy vitorlásokkal zsúfolt részén a várandós feleségemmel a fedélzeten kicsit sem volt vicces.
Summázva az élményeket:
A Balaton gyönyörű, a víz strandolásra tökéletes, jó szél volt délelőtt.
Rengeteg stressz, kétségbe esés, megtévesztettség érzés.
A hajó hibájáról nem tájékoztattak előre. (Mikor átadtuk akkor mondta el az úriember hogy tudnak a dologról de a tulajdonos nem végeztette el a szükséges javításokat.)
A telefonban lekezelően beszélt velünk a motor hibáért minket hibáztatott miközben a szerelő elmondta hogy típus hibája a hajónak ennek az alkatrésznek a meghibásodása. (A karbantartás itt is elmaradhatott)
Mikor segítséget kertünk szombat délután se a telefont nem vette fel se az SMS-re nem válaszolt.
Végeredményben a problémák ismertetésekor a mindent elsöprő tény megállapítás az volt a cég képviselője részéről: hogy ennyi pénzért ez a hajó jár.
Csak azoknak ajánlom akik kedvelik a flegma felelősség hárítást, a kiszámíthatatlan, veszélyes vitorlázást, nem pihenni akarnak hanem befeszülni és az őszinte vélemény nyilvánításra fenyegetőzést.
Köszönjük az élményt BalatonPRO felejthetetlen volt. 😔

BalatonPRO - Siófok
józsef C.
5/5

Hirtelen ötlet volt,hogy a Páromat egy Balatoni Szülinapi Vitorlázással lepjem meg!Minden Korrektül zajlott!És az élmény tényleg Szuper volt! Profi volt a Kapitányunk Józsi,nah és a Hajónk elképesztően gyönyörű volt! Még visszatérünk!!!🙂

BalatonPRO - Siófok
Alexandra D.
1/5

Egyáltalán nem ügyfélbarát, inkorrekt cég. Lánybúcsú keretében kifizettük az 50%-át előre 5 főre. Szerettünk volna kényelmesen napozni a fedélzeten, egy közepes méretű vitorláson. (36 lábig ugyanaz az ár) Ehhez képest a legkisebb méretű legolcsóbb kategóriás hajóval akartak vinni minket, hiába volt külön kérés, hogy ne a 31 lábassal, hanem ami még beleférhet az árba, kicsit nagyobb, de nem. Covidos lett a menyasszony és többen is a csapatból, nem javultunk, le kellett mondani a lánybúcsút és a vitorlázást szerettük volna 2 héttel későbbre átrakni, egyébként viharjelzés is volt az időpontra, egésznap borult-esős időjárás, így már emiatt is az lett volna korrekt, ha megengedik, de nem, közölték buktuk a foglalót, őket nem érdekli hogy lebetegedtünk. Senkinek nem ajánlom előre fizetni nekik, bármi közbejön, elvész a pénz!

BalatonPRO - Siófok
Eva P.
2/5

Leánybúcsúra érkeztünk tizenöten, 4 óra hajózással indult a program. Itt a kapitányok kedvesek, segítőkészek voltak, jól éreztük magunkat. A szállásunk elfoglalása viszont már nem volt ilyen gördülékeny. Egy fiatal, arrogáns személy fogadott megmutatni a vitorlásokat amin terveztünk aludni, felajánlott 2 hajót, mondván hogy az egyiken dupla ágyon öt személy úgyis elfér. Kifejezve nemtetszésünket, nagy nehézséggel és lenéző hangnemmel végül kinyitott egy harmadik vitorlást is, mondván, hogy azon áram úgy sincs. Elfoglaltuk szállásunkat, de nagy volt a meglepetés amikor reggel 8-kor a motort a fejünk fölött bekapcsolták és vevőknek mutatták miközben mi rajta aludtunk. Kritikán aluli megnyilvánulás fiatal lányokkal szemben akik fizettek egy szolgáltatásért és nem azt kapták amire számítottak.

BalatonPRO - Siófok
Nikolett P.
5/5

Késő nyáron voltunk a BalatonPRO - val vitorlázni.
Igazából egy hirtelen ötlet volt, de ez nem jelentett gondot a szervezőnek és csodálatos 2 órában volt részünk.
Pista bácsi a kapitányunk, nagyon udvarias és humoros volt és még egy üveg pezsgőt is kaptunk tőle ajándékba.
Maximálisan elégedetten távoztunk!☺️🙏
Nyáron újra jövünk!!!🍀💯

Go up