Anyukám Mondta - Encs

Cím: Encs, Anyukám Mondta, Petőfi Sándor út 57, 3860 Magyarország.
Telefon: 46587340.
Weboldal: anyukammondta.hu
Szakértelem: Étterem.
Egyéb érdekes információk: Kifőzde, Helyben fogyasztás, Kandalló, Kiváló kávé, Nagyszerű borválaszték, Nagyszerű desszert, Nagyszerű koktélok, Nagyszerű sörválaszték, Nagyszerű teaválaszték, Ebéd, Vacsora, Vacsora egyedül, Kerekesszékkel megközelíthető bejárat, Kerekesszékkel megközelíthető mosdó, Kerekesszékkel megközelíthető parkoló, Kerekesszékkel megközelíthető ülőhely, Alkohol, Bor, Falatozó, Halal étel, Kávé, Késő esti étkezés, Kis mennyiségek, Koktélok, Sör, Tömény italok, Vegán lehetőségek, Vegetáriánus ételek, Ebéd, Vacsora, Catering szolgáltatás, Desszert, Asztalok, Felszolgálás, Helyszíni bár, WC, Alkalmi, Barátságos, Előkelő hely, Népszerű, Nyugodt, Romantikus, Biztonságos hely a transzneműek számára, Családbarát, Csoportok, LMBTQ+-barát, Turisták, Javasolt asztalt foglalni ebédre, Szükséges az időpontfoglalás, Javasolt asztalt foglalni vacsorára, Lehet foglalni, Bankkártyás fizetés, Hitelkártyás fizetés, NFC-mobilfizetés, Hitelkártyák, Etetőszékek, Gyermekmenü, Kisgyermekeknek megfelelő, Díjmentes parkoló, Díjmentes utcai parkolás, Parkolás.
Vélemények: Ennek a cégnek 3828 véleménye van a Google My Businessen.
Átlagos értékelés: 4.8/5.

📌 Helyszín Anyukám Mondta

Anyukám Mondta Encs, Anyukám Mondta, Petőfi Sándor út 57, 3860 Magyarország

⏰ Nyitvatartási idő Anyukám Mondta

  • Csütörtök: 12:00–22:00
  • Hétfő: 12:00–22:00
  • Kedd: 12:00–22:00
  • Péntek: 12:00–22:00
  • Szerda: 12:00–22:00
  • Szombat: 12:00–22:00
  • Vasárnap: Zárva

Anyukám Mondta: Un lugar para disfrutar de la gastronomía húngara

Anyukám Mondta es un restaurante ubicado en Encs, una pequeña ciudad en la región del Hídfogasházai al norte de Budapest. El lugar es conocido por su deliciosa gastronomía húngara y su ambiente acogedor.

Ubicación

La dirección del restaurante es Petőfi Sándor út 57, 3860 Magyarország. Está ubicado en el corazón de Encs, lo que lo hace fácilmente accesible en coche o autobús desde Budapest o otras ciudades cercanas.

Características

Anyukám Mondta ofrece una variedad de platos tradicionales húngaros, como el famoso goulash, el paprikás csirke y el halászlé. También tienen una selección de vinos y licores húngaros para complementar la comida.

Día y hora de apertura

Mondán la meszhora estará abierta de lunes a domingo de 11am a 10pm.

Precio

El menú varía según la época del año, pero en general, el precio está entre 3.000 y 10.000 HUF por persona.

Facilidades

El restaurante cuenta con un espacio para personas con discapacidad y otros servicios para los clientes con necesidades especiales.

Recomendaciones

Se recomienda pedir el menú del día y probar algunos de los platos clásicos húngaros, como la gulyás.

👍 Vélemények Anyukám Mondta

Anyukám Mondta - Encs
Alexandra S.
5/5

Minden nagyon finom volt, a felszolgálók és a pultban àllók is elözékenyek, kedvesek és figyelmesek voltak. Hátrànya maximum az, hogy messzebb van nagyobb vàrosoktól, de autóval könnyen megközelíthetö. Árszabásban a magasabb kategória, de az ételek összetevöi miatt okkal. Mi elöételt, föételt, kvt, desszerteket is rendeltünk és napi ajánlatokból is szemeztünk, így nem reális az egy före esö ár, így leves és föétellel számoltam. Minöségi, friss ételek, olasz étel kedvelöknek melegen ajánljuk, nekünk nagyon visszaadta Palermo ízeit az étterem :).

Anyukám Mondta - Encs
Zoltán S.
5/5

A környéken volt a szállásunk, így mindenképp szerettük volna kipróbálni az éttermet. Nem okozott csalódást! Szombati napon 14 órára foglaltunk asztalt, kicsit korábban érkeztünk, pár percet várnunk kellett, de 14 órakor már az asztalunknál ültünk. Az ételek kivétel nélkül fantasztikusak voltak! Bátran ajánlom mindenkinek!

Anyukám Mondta - Encs
Dániel K.
5/5

Teljesen meglepett, hogy Encsen ilyen jellegű étteremmel is lehet találkozni. Hétköznap érkeztünk foglalás nélkül és szerencsénkre volt szabad asztal. A felszolgálás és tálalás első osztályú. Illetve az étlapon található fogások is kifogástalanok. Mivel nagyon szeretem a nápolyi pizzát, így nem volt kérdés, hogy ezt fogom kiprobálni. Persze a pizza előtt kértem egy cukkini krémlevest, ami kijelenthetem, hogy eddig a legjobb amit valaha próbáltam. Ezután jött a pizza, amit a képen mellékeltem. Pontosan olyan volt amilyennek lennie kell, kívül ropogós, belül pedig puha.
Maximálisan kijelenthetem, hogyha a közeljövőben erre járok, akkor egészen biztosan újra fel fogom kereni.

Anyukám Mondta - Encs
Adel
5/5

Abszolút szuper volt, a disznófül nagyon érdekes egy élmény, és a főúr/pincér nagyon szórakoztató volt, elmesélte nekünk a pizzakeszites titkait. Mindegyik pizzát lehet ajánlani!

Anyukám Mondta - Encs
Péter K.
4/5

Lehangoló környék. Az egykor kitűnő hírnévnek örvendő étteremben nem volt ötcsillagos sem a felszolgálás, sem a felkínált étel. Hiányzott az odafigyelés, a kedves érdeklődés (a szemkontaktust sem vették fel, amikor végre fizetni szerettünk volna). A képen: borjúláb rántva. Aki először vetemedik arra, hogy megkóstolja, ne itt próbálja meg...

Anyukám Mondta - Encs
József K.
5/5

Foglalás nélkül toppantunk be, de szerencsénkre kaptunk asztalt. A rendelésnél segítettek választani utána gyorsan kihozták az ételeket. A levesek ízletesek és finomak voltak. A főételek közül a Nyúlcomb & gerinc 5/5, a BBQ marhapofára nem tudok osztályzatot adni. Ízorgazmus! Köszönöm, hogy ehettem belőle.

Anyukám Mondta - Encs
Gabriella N. N.
4/5

Zsúfolt szombat este mentünk 13 fős családi/ baráti társasággal vacsorázni. Nagyon sokat csúszott már a rendelés felvétel is, majd a konyha is az ételeinkkel. Így gyakorlatilag a rendelkezésre álló 2 óra (a foglalástól) alig volt elég a vacsora elfogyasztására, már megérkezett a következő asztaltársaság, így sietve kellett befejezni az étkezést és elhagyni az éttermet. Ez egy szülinapi vacsi volt, így ez a része kellemetlen volt. Az étterem szabta meg a 2 óra időtartamot. Egyébként az ételek finomak voltak és ízlésesen voltak tálalva. 12,5% szervizdíjat számoltak fel.

Anyukám Mondta - Encs
Zsolt D.
1/5

A környezet friss, jó érzés bemenni. Az étel (nem pizza) siralmas: a káposzta leves bár jó ízű de üres, 3600.- 0,5 liter. A főétel egy röhej. Ízetlen olajban tocsogó zsír ízű valami.... A köret meg bab. De ízetlen félig nyers! Közel 6000.-ért. (lábszár+kacsamáj) Fotón mellékelve. Figyeld az adagot, arányában a villával. Ide soha többé az biztos! Ez milyen Michelin csillag?

Go up